کارشناسان مدرسه قرآنی زندان مرکزی یزد در نشست هم اندیشی

نشست هم اندیشی قرآنی در دالقرآن اداره فرهنگی تربیتی زندان مرکزی یزد برگزار شد.

گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد ؛ نشست هم اندیشی قرآنی با حضور سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی زندان ، مسئول دالقرآن و کارشناسان فرهنگی در محل مدرسه قرانی مشکات برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام عظیمی زاده سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی یزد با بیان اینکه خدمت به قرآن کریم شامل سه بعد تبلیغ، ترویج و آموزش است، اظهار کرد: مدیریت دارالقرآن، روحیه جهادی و علاقه‌مندی را می‌طلبد که خوشبختانه با حضور حجت الاسلام گلوردی در مدرسه قرآنی زندان مرکزی یزد دغدغه ای از این بابت نیست.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم بنیه تربیتی، اعتقادی و دینی را در مددجویان تحقق ببخشیم، باید مسائل اخلاقی را مهم بشماریم و بر اهمیت و پرداختن به تعلیم قرآنی مددجویان تأکید کنیم.

سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی  بر تشکیل با شکوه تر  کلاس های آموزشی حفظ قران کریم بصورت مداوم و برنامه ریزی شده ایجادگروه همخوانی و مدیحه‌سرایی مشکات از مددجویان زندان تصریح کرد: تشکیل این کلاس ها و  گروه تواشیح قوی و هم خوانی های  دست جمعی برای زندان  و اداره فرهنگی تریبتی یک امر ضروری است.

در پایان مدیر مدرسه قرانی مشکات به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این واحد پرداخت و سپس به ایراد نقطه نظرات در خصوص برگزاری کلاس ها دارالقران پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*