افتتاح کارگاه ساخت وسایل تزئینی با رزین در زندان مرکزی یزد

همزمان با هفته ملی مهارت و با حضور مدیرکل زندانهای استان یزد، کارگاه ساخت وسایل تزیینی با رزین در زندان مرکزی یزد راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ مدیرکل زندانهای یزد به همراه معاون سلامت اصلاح و تربیت، مسئول اشتغال اداره کل زندانها، مدیر زندان مرکزی و جمعی از مسئولین زندان مرکزی با حضور در این ندامتگاه ، کارگاه ساخت وسایل تزیینی را افتتاح نمود.

مدیرکل زندان های استان یزد در این باره گفت: اشتغال و حرفه آموزی و توانمندسازی زندانیان از رسالت های مهم سازمان زندان هاست که به همین منظور مددجویان فعال در این دوره های آموزشی از امتیازات مناسب برخوردار خواهند شد.

رضا ذوالفعلی نژاد ساخت وسایل تزئینی را منبع درآمد مناسب برای مددجویان در دوران تحمل حبس دانست و افزود: توسعه ی فضاهای کارگاهی در زندان مستلزم حضور پرشور مددجویان است که می توانیم بر اساس استقبال مددجویان ظرفیت ها و زیرساخت های لازم را برای تولید بیشتر و کسب درآمد بالاتر برای مددجویان تا جایی که ممکن است، توسعه دهیم.

گفتنی است مددجویان علاقه مند به این رشته می توانند با حضور در کارگاه وسایل تزئینی زیر نظر مربیان رسمی اداره کل فنی و حرفه ای استان آموزش های لازم را فراگیرند.

قابل ذکر است پرکردن اوقات فراغت مددجویان از سیاست های زندانها است که این امر در زمینه اشتغال و حرفه آموزی محقق می گردد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*