دیدار مدیرکل زندان های استان یزد با رئیس مجمع خیرین استان

مدیر کل زندان های یزد با مدیر مجمع خیرین استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ در این نشست رضا ذوالفعلی نژاد از تلاش ها و تعاملات خیرین با مجموعه زندانهای استان تقدیر و ضرورت توجه به خانواده مددجویان نیازمند و آبرومند را متذکر شد.

وی باز اجتماعی شدن مددجویان را امری ضروری و نیازمند کمک نیکوکاران و مسئولین دانست و گفت: نیکوکاران می توانند در کنار کمک برای آزادی زندانیان جرایم مالی به خانواده های آنها که در معرض آسیب های اجتماعی هستند نیز کمک نمایند.

مدیرکل زندان های استان افزود: حمایت های نیکوکاران باید بگونه ای هدفمند باشد که فرد آسیب دیده بتواند در ادامه راه زندگی بهتر از گذشته عمل کرده و مجددا به سمت و سوی  بزهکاری گرایش پیدا نکند.

ذوالفعلی نژاد همچنین با اشاره به این نکته که ریشه ی بزهکاری فقر است بر توسعه ی فعالیت های اشتغال برای مددجویان با هدف رفع مشکل بیکاری و فقر در خانواده های آنها تاکید کرد.

در ادامه میروکیلی مدیر مجمع خیرین استان یزد گفت: با مردمی شدن فعالیت ها و تلاش های اصلاحی و تربیتی، دیدگاه مردم و جامعه نسبت به زندان تغییر یافته که این تغییرات زمینه ساز کاهش آسیب ها در زندان شده است.

وی بر حمایت از خانواده زندانیان نیز تاکید و در راستای کمک به این قشر آسیب پذیر قول مساعد داد.

گفتنی است در پایان این نشست، میروکیلی، مدیر مجمع خیرین استان یزد برای اخذ گذشت از شکات یک نفر زندانی محکوم به قصاص، مبلغی را کمک نمود.

این نشست در دفتر مدیر زندان مرکزی یزد برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*