با حضور مدیرکل زندانهای یزد نمایشگاه دایمی یادواره شهدای جنگ تحمیلی در زندان اردکان افتتاح شد

به همت واحد فرهنگی زندان شهرستان اردکان ،مجموعه یادواره شهدای جنگ تحمیلی در اندرزگاه قرآنی این زندان  با حضور مدیرکل زندانهای یزد افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان:در حاشیه بازدید مدیرکل زندان های یزد از زندان شهرستان اردکان که به اتفاق تنی چند از مسئولین این اداره کل انجام شد، مجموعه یادواره شهدای جنگ تحمیلی که با الهام ازتفکر و روح مبارزه و مقاومت رزمندگان با متجاوزان و دفاع ازسرزمین مادری و همچنین پیام شهدای بنام این دوران ،توسط واحد فرهنگی زندان اردکان طراحی شده بود افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندانهای یزد ضمن تقدیر از رئیس زندان اردکان و دست اندرکاران طراحی این مجموعه بیان داشت:طراحی مجموعه یادواره شهدای جنگ تحمیلی در زندان، یکی از کارهای ارزشمند در حوزه اصلاح وتربیت می باشد که اثر بخشی مهمی در طرز تفکر مددجویان به اعمال گذشته اشان دارد.

وی افزود:همه ما مدیون خون شهدا بوده و هستیم و نگهداشت یادمان شهدا جزو وظایف ما می باشدتا بدینوسیله فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه مقاومت و ایستادگی را در نسلهای بعدی زنده نگه داریم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*