دیدار رئیس و پرسنل بازداشتگاه ابرکوه با امام جمعه شهرستان

به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه ، پرسنل بازداشتگاه ابرکوه با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه ابرکوه: در این دیدار که با حضور بورقی رئیس بازداشتگاه و جمعی از کارکنان برگزار گردید، حجه الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش، خیر مقدم گفت و در خصوص اهمیت شغل زندانبانی و ارج و قرب آن در پیشگاه خداوند متعال سخنانی ایراد نمود.

حجه الاسلام حسینی در ادامه گفت: جامعه باید مبتنی بر صلاح باشد و جامعه ای که چنین نباشد محکوم به فساد است و رسیدن به صلاح جز با امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با ریشه های فساد میسر نمی شود.

وی همچنین افزود: اگر می بینیم که در جامعه اسلامی جرم وجود دارد مشکل از مسلمانی ماست وگرنه اسلام مظهر پاکی و صداقت است. ما به وظایف خود عمل نمیکنیم و حتی وظایف خود را بد عمل میکنیم . جامعه ای که اینگونه باشد جز رنج و درد حاصل آن نخواهد بود.

در ادامه امام جمعه شهرستان ابرکوه از فعالیت ها و اقدامات رئیس و کارکنان بازداشتگاه قدردانی نمود.

بورقی رئیس بازداشتگاه ابرکوه نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام آیت ا… بهشتی به شرح برخی اقدامات و فعالیتهای انجام گرفته در زندان پرداخت و بیان داشت: یکی از مهمترین رسالت کارکنان زندانها این است که افرادی که به هر دلیل وارد زندان می شوند تحت برنامه های فرهنگی و تربیتی و … سازمان زندانها قرار داده و به سوی اصلاح و تربیت و بازگشت سعادتمندانه سوق دهند .

در پایان کارکنان بازداشتگاه ابرکوه با امام جمعه به گفتگو و صحبت های صمیمانه پرداختند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*