رئیس کل دادگستری استان یزد در بازدید از زندان مرکزی: وضعیت مددجویان از حیث سلامت جسمی و روانی و رعایت مسایل بهداشتی بسیار خوب است

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: شورش و اغتشاش در زندان یزد به دروغ سیزده شبیه است و وضعیت عمومی و بهداشتی مددجویان زندانی در بهترین شرایط قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ غلامعلی دهشیری که برای دیدار با مددجویان زندانی به همراه تنی چند از مقام های قضایی به زندان مرکزی یزد رفته بود، در حاشیه بازدید از زندان، اظهار داشت: حفظ سلامتی مددجویان از روز اول مورد تأکید قرار گرفت و در این راستا تمهیدات مختلفی نیز در نظر گرفته و توسط مجموعه زندان اجرا گردید.

وی زندان یزد را از بهترین زندان های کشور از حیث امکانات آموزشی، فرهنگی، ورزشی و حرفه آموزی و سایر خدمات مددکاری دانست و بیان داشت: تلاش تمام مجموعه قضایی و مدیران زندانها و مددکاران بر تأثیر گذاری مثبت و اصلاح مددجویان و بازاجتماعی کردن زندانیان است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی گردد.

این مقام قضایی با اشاره به ارتباط بسیار خوب مددجویان و مددکاران در زندان های استان یزد، تصریح کرد: این ارتباط خوب و مدیریت شایسته و قابل مجموعه زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی در استان و هم چنین تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی با زندان در رفع مشکلات قضایی مددجویان، احتمال هرگونه شورش و سرکشی را به حداقل رسانده است.

رئیس کل دادگستری استان یزد به شایعه اغتشاش و شورش در زندان یزد در روز سیزده نوروز اشاره کرد و بیان داشت: این مطلب که بیشتر از طریق مبادی رسانه ای مزدور خارج از کشور و شبکه های معاند، مورد پوشش قرار گرفته بود به همان دروغ سیزده بیشتر شبیه بود تا واقعیت.

شایان ذکر است طبق برنامه ریزی از قبل تعیین شده امروز رئیس کل دادگستری استان به اتفاق رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب شهرستان و معاونان دادگستری،رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری و معاون دادستان یزد به همراه تنی چند از قضات اجرای احکام و دادیاران ناظر بر زندان با حضور و دیدار با بیش از۸۰ مددجوی زندانی ضمن استماع مشکلات قضایی مددجویان، دستورات مقتضی را صادر کردند.

گفتنی است؛ این برنامه ملاقات با مددجویان، تحت تدابیر کامل بهداشتی صورت گرفت تا هیچ گونه احتمال شیوع و انتقال ویروس صورت نگیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*