پیام نوروزی مدیرکل زندان های استان یزد

مدیرکل زندان های استان یزد در پیامی فرارسیدن عید نوروز، عید مبعث و اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ متن پیام ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان یزد به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۹ به شرح زیر است:

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

در سالی که گذشت همدلی، هم افزایی و تلاش همکاران محترم مجموعه ی زندان های استان یزد، دستاوردهای خوبی را برای فراهم ساختن بستر مناسب اصلاح و تربیت مددجویان در زندان ها به یادگار گذاشت.

کسب رتبه های برتر در زمینه های قرآنی، ستاد اقامه نماز، کتاب و کتابخوانی، اشتغال و حرفه آموزی، فرهنگی، آموزشی، اولویت های ده گانه سازمان، جشنواره شهید رجایی، نهضت سوادآموزی به همراه راه اندازی چندین پروژه مهم در زندان های استان به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات به مددجویان  گوشه ای از تلاش های مضاعف صورت گرفته است.

و اما در پیش روی، چشم اندازی از برنامه های مهم سازمانی قرار دارد که به فضل الهی در سال جدید با انگیزه و اهتمامی جدی تر از گذشته در کنار یکدیگر، برای تحقق آن تلاش خواهیم نمود.

فرارسیدن نوروز و بهارطبیعت را که در تقارن با عید سعید مبعث و اعیاد شریف شعبانیه قرار دارد، تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی توفیق بیش از پیش، عافیت و عاقبت بخیری تمامی خدمتگزاران صدیق به نظام جمهوری اسلامی منجمله تیم سلامت کشور که در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس در سراسر کشور ایثارگرانه مشغول خدمت رسانی به هم وطنان است را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*