مدیرکل زندان های استان یزد در نشست کمیته امنیتی: حفظ سلامتی مددجویان از وظایف قانونی و اخلاقی ما است

مدیرکل زندان های استان یزد در نشست کمیته امنیتی این اداره کل گفت: حفظ سلامتی مددجویان از وظایف قانونی و اخلاقی زندانبانان می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد گفت: سهل انگاری و کوتاهی در زندانبانی پذیرفتنی نیست و تمامی پرسنل و مسئولین مجموعه باید اهتمام لازم برای رعایت دستورالعمل های سازمانی را بکار بگیرند.

وی با تاکید بر جدی گرفتن تذکرات از سوی مسئولین زندان های استان گفت: همواره مدافع همکاران در تمامی سمت ها هستیم ولی باید به اصول و قواعد زندانبانی پایبند باشیم و در حوزه های مختلف ازجمله کاهش آسیب و رفتارهای پرخطر وظیفه خود را بخوبی انجام دهیم.

ذوالفعلی نژاد در ادامه از مسئولین و مدیران زندان ها خواست تا نیروهای زیرمجموعه را نسبت به تهدیدها حساس کنند و تاکید کرد: حفظ سلامتی مددجویان از وظایف قانونی و اخلاقی زندانبانان می باشد و ضروری است تا توصیه های بهداشتی بیش از پیش در زندان های استان جدی گرفته شود.

مدیرکل زندان های استان یزد نقش آموزش برای مددجویان و زندانبانان به منظور خود مراقبتی را در پیشگیری و جلوگیری از ورود ویروس کرونا به زندان های استان ضروری دانست و گفت: اقدامات فوق العاده بهداشتی ازجمله ضد عفونی نمودن روزانه و مستمر بخش ها و وسایل مورد نظر و قرار دادن  وسایل بهداشتی دردسترس زندانیان طبق دستورالعمل های سازمانی در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان با اشاره به تاکیدات ریاست محترم سازمان زندان های کشور اظهار داشت: تمامی بازدیدها از زندانها بجز مراجع قضایی و بهداشتی – درمانی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی لغو می باشد.

در ابتدای این نشست رییس اداره حفاظت اطلاعات زندان های استان به ارائه گزارشی از عملکرد کمیته امنیتی پرداخت و سپس تذکرات لازم را به مسئولین و روسای زندان ها ارائه داد.

گفتنی است مسئولین ستادی اداره کل زندان های استان و روسای زندان ها نیز به بیان نقطه نظرات خود در رابطه با مسائل مختلف امنیتی پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*