خانواده کارکنان اداره کل زندان های استان یزد در جشن انقلاب + گزارش تصویری

جشن بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ویژه خانواده ی کارکنان اداره کل زندان های استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ این جشن با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور کارکنان اداره کل زندان های استان یزد و خانواده هایشان در محل هتل راه و ما یزد برگزار شد و گروه های هنری به اجرای برنامه پرداختند.

اجرای گروه سرود عاشقان ولایت یزد به پاس گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی آغازگر این آیین باشکوه بود.

مدیرکل زندان های استان یزد در این آیین به سخنرانی با موضوعات اهمیت پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی، مجاهدت های سردار شهید سلیمانی و همچنین لزوم تکریم پرسنل خدوم و خانواده کارکنان مجموعه ی زندان های استان یزد پرداخت.

رضا ذوالفعلی نژاد گفت: انقلاب اسلامی ثمره ایثار و رشادت‌های شهدایی است که با خون خود اسلام را آبیاری نموده و دست مستکبران را از کشور ایران قطع نمودند.

وی با اشاره به آیه ۹۶ سوره ی مریم افزود: ایمان و عمل صالح راز محبوب شدن است و اگر سردار سلیمانی به این درجه از عزت و محبوبیت رسید نتیجه ی رفتار صادقانه، مسئولیت پذیری، فداکاری و ایمانش بود.

مدیرکل زندان های استان یزد در پایان گزارشی از موفقیت های این اداره کل در یکسال گذشته ارائه داد و گفت: توفیقات حاصل شده در سال های گذشته توسط اداره کل زندان های استان یزد در حوزه های اقامه نماز، کتاب و کتابخوانی، تربیت بدنی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، جشنواره رجایی، جشنواره رضوی و سایر فعالیت های اصلاحی و تربیتی نشان دهنده ی عمکلرد مطلوب همکاران و عزم راسخ آنها برای انجام وظیفه ی شرعی و اداری است که این تلاش های ارزنده قابل ستایش است.

خوانندگی، اجرای گروه های موسیقی سنتی،اجرای برنامه های هنری و طنز با حضور هنرمندان برجسته ی استان و همچنین برگزار مسابقه از دیگر بخش های این جشن بود.

گفتنی است در این مراسم از فرزندان دانش آموز برتر اداره کل زندان های استان یزد نیز تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*