دیدار مدیرکل زندان های استان با مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

مدیرکل زندان های استان یزد با هدف توسعه همکاری های فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با مدیرعامل این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد در این نشست ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی و تربیتی در زندان های استان از همکاری و حمایت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری زندان قدردانی کرد.

وی همچنین اقدامات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد را در توسعه فرهنگ عمومی جامعه موثر دانست و برضرورت حفظ و توسعه تعامل بین دستگاهی تاکید نمود.

عباس ملازینلی مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد نیز در این نشست از فعالیت های اصلاحی و تربیتی صورت گرفته در زندان های استان به نیکی یاد کرد و گفت: خوشبختانه تلاش های خوب مجموعه ی زندان های استان یزد و اطلاع رسانی مناسب باعث شده تا در جامعه نیز مردم و مسئولین از کارکرد ندامتگاه های یزد ابراز رضایت دارند و ذهنیت آنها نسبت به زندان تغییر کرده است.

در ادامه این نشست در رابطه با عقد تفاهم نامه همکاری نیز تبادل نظر صورت گرفت.

گفتنی است محمدرضا رفیعی زاده معاون و عباس صالحی رییس اداره فرهنگی تربیتی اداره کل زندان های استان یزد به همراه زارع زاده معاون سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری نیز در این نشست حضور داشتند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*