بازدید رئیس سازمان زندان ها از کانون اصلاح و تربیت یزد

دکتر جهانگیر در ادامه سفر به استان یزد در کانون اصلاح و تربیت حضور یافت و با مددجویان دیدار و گفتگو نمود.

دکتر جهانگیر در جمع مددجویان گفت: کانون های اصلاح و تربیت زندان نیست بلکه یه مرکز آموزشی و فرهنگی است.

وی گفت: انسان موجودی پیچیده است که هنوز به صورت کامل شناخته شده نیست چرا که جنبه های مختلفی دارد که هنوز نیازمند شناخت شدن است.

رئیس سازمان زندان ها اظهار داشت: بر اساس آموزه های مطرح شده انسان ها سه بار بیدار میشوند یکبار در بدو تولد و یکبار پس از مرگ و در جهان باقی که این دو بیداری اجباری و غیرارادی است.

وی ادامه داد: بیداری سوم آن بیداری است که آینده ما را تضمین می کند. تین بیداری اختیاری است و برای فرد مسئولیت ایجاد میکند.

دکتر جهانگیر تصریح کرد: این بیداری خوشایند است و همه باید این بیداری را از خدا بخواهند تا زندگی خود را دوباره و با ترک اشتباهات گذشته آغاز کنند.

دکتر جهانگیر در ادامه گفت: آینده یافتنی نیست بلکه ساختنی است و این نیازمند یک تصمیم بر اساس خودآگاهی و اقدام و تلاش واقعی برای ساختن آینده است.

رئیس سازمان زندان ها در پایان گفت: همه شما می توانید برای آینده خود تلاش کنید و به یک انسان مفید در جامعه تبدیل شوید هر کدام از شما می توانید یک انسان موفق، یک مدیر، یک نخبه باشید به شرط اینکه خود بخواهید.

وی افزود: ما تمام تلاشمان را برای آزادی و کمک به رشد و تعالی شما انجام می دهیم شما نیز برای ساختن آینده موفق تصمیم بگیرید و تلاش کنید انشالله موفق می شوید.

دکتر جهانگیر پس از آن از بخش های مختلف کانون اصلاح و تربیت بازدید و ضمن گفتگو با مددجویان دستورات لازم را برای پیگیری مشکلات آنان صادر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*