مدیرکل زندان های استان یزد تاکید کرد؛ تاثیر تفکیک و طبقه بندی زندانیان در اصلاح و تربیت

رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندانهای یزد به همراه محمدرضا رفیع زاده معاون سلامت،اصلاح وتربیت این اداره کل از زندان شهرستان اردکان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی زندان اردکان:این بازدید که در معیت حسن مددی مقدم رئیس زندان اردکان صورت گرفت،کلیه فعالیتها،اقدامات،پروژه های عمرانی و …مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل زندانهای یزد با تأکید بر ضرورت تسریع در عملیات تکمیل سوئیت های ملاقات شرعی و احداث مجتمع اشتغال و حرفه آموزی، روند پیشرفت پروژه های مذکور را قابل تقدیر دانست.

وی همچنین با حضور در اندرزگاههای زندان، به صورت چهره به چهره مسائل ومشکلات معیشتی و قضائی آنان را بررسی و راهکارهای لازم را مطرح نمود.

گفتنی است مدیرکل زندانهای یزد در ادامه این بازدید با اشاره به مطلوب بودن روحیه مددجویان در اندرزگاه ها ،این مهم را نشانگر اقدامات مطلوب برنامه های اصلاح و تربیت دانست.

رضا ذوالفعلی نژاد همچنین با اشاره به تکمیل واحدهای مراقبت های اولیه هنگام ورود زندانیان خواستار بررسی میزان اثربخشی اقدامات اصلاحی و تربیتی در مددجویان اردکان پس از آزادی شد.

وی افزود: امیدواریم با تفکیک و طبقه بندی زندانیان بتوانیم گامی مؤثر در جهت ارتقاءبرنامه های بهداشتی، فرهنگی ،اصلاحی و تربیتی برداشته و شاهد تسریع در فراند اصلاح و تربیت مددجویان باشیم.

مدیرکل زندان های استان یزد در پایان افزود: مددکاران و پرسنل حوزه قضایی زندان باید پیگیری اعمال تخفیفات و امتیازات قانونی مددجویان باشند تا در آینده ای نزدیک شاهد کاهش بیشتر جمعیت کیفری زندان اردکان باشیم.

گفتنی است در ادامه ی این بازدید، مدیرکل زندان های استان یزد با حضور در جمع مددجویان با آنها گفتگو کرد و مشکلات قضایی شان را مورد بررسی قرار داد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*