دیدار رئیس کل دادگستری استان یزد با مددجویان زندان مرکزی

رئیس کل دادگستری یزد به همراه دادستان مرکز استان، رییس دادگستری شهرستان، مدیرکل زندان های استان و جمعی از مسئولین قضایی از زندان مرکزی یزد بازدید و طی دیدار با مددجویان، مشکلات قضایی آنها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد با حضور در جمع مددجویان زندان مرکزی، مشکلات قضایی آنها را بررسی و در رابطه با حل مشکلات مددجویان واجد شرایط قول مساعد داد.

این بازدید در راستای سیاست های کاهش جمعیت کیفری زندان های استان انجام شد و مددجویان به صورت چهره به چهره مسائل و مشکلات خود را با عالی ترین مقام قضایی استان یزد مطرح نمودند.

رئیس کل دادگستری استان در جمع مددجویان بر پیگیری مشکلات مددجویان محکوم مالی تاکید و تلاش برای تعیین تکلیف زندانیان تحت قرار را خواستار شد.

غلامعلی دهشیری همچنین آزادی مددجویان واجدشرایط با استفاده از وثیقه و کفالت را ممکن دانست و بر پیگیری این مهم از سوی مددجویان تاکید کرد.

وی همچنین گفت: مددجویان محکوم مالی می توانند درخواست اعسار خود را به مراجع قضایی اعلام نمایند تا پس از موافقت، زمینه ی آزادی آنها از زندان فراهم آید.

ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان یزد نیز طی سخنانی از تعامل و حمایت های مجموعه قضایی استان با زندان تقدیر و و دیدگاه رییس کل دادگستری یزد در حمایت از سیاست های کاهش جمعیت کیفری زندان ها را ارزشمند عنوان کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*