نشست پرسش و پاسخ مدیر زندان مرکزی یزد با پرسنل وظیفه این مجموعه

با هدف بررسی مشکلات پرسنل وظیفه و بررسی وضعیت خدمتی آنها نشست پرسش و پاسخ مدیر زندان مرکزی یزد با پرسنل وظیفه این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ حمیدرضا زارع رئیس زندان مرکزی یزد ، با حضور در آسایشگاه پرسنل وظیفه این ندامتگاه به بررسی مشکلات و خواسته های آنها پرداخت .

مدیر زندان مرکزی یزد در نشست پرسش و پاسخ با پرسنل وظیفه این مجموعه گفت: پرسنل وظیفه جزء بهترین و موثرترین نیروهای مجموعه ی زندان برای حفظ و ارتقاء امنیت هستند.

وی در ادامه افزود : دوره خدمت سربازی تمرین عملی استقلال ، خودکفایی و کسب مهارت های نظامی است لذا انتظار میرود پرسنل وظیفه از این فرصت به خوبی استفاده نموده و به تجربیات زندگی خود بیفزایند.

این مقام مسئول در ادامه ضمن تشکر از پرسنل وظیفه که نقش عمده ای در تامین نظم و امنیت زندانها بر عهده دارند آنها را به رعایت هرچه بیشتر و بهتر نظم و انضباط در مجموعه دعوت نموده و گفت : نهادینه شدن نظم و انضباط در رفتار پرسنل وظیفه مهمترین دستاورد دوران خدمت سربازی برای آنهاست .

گفتنی است در ابتدای این نشست نیز پرسنل وظیفه سوالات خود را به صورت شفاهی و کتبی با مدیر زندان مرکزی یزد در میان گذاشته و این مقام مسئول پاسخگوی سولات آنها بود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*