تاکید رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندان های استان یزد بر تلاش برای انتقال معارف اسلامی به مددجویان با استفاده از شیوه های نوین

رییس اداره فرهنگی و تربیتی به همراه کارشناس هنری اداره کل زندان های یزد در جمع مددجویان کانون اصلاح وتربیت یزد حاضرشدند.

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح وتربیت یزد؛ عباس صالحی رییس اداره فرهنگی و تربیتی به همراه منصور ستارزاده کارشناس هنری اداره کل زندان های یزد در معیت رییس کانون اصلاح وتربیت یزد با مددجویان هم صحبت شدند.

 رییس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های یزد در این نشست صمیمی  اظهار داشت : در فضای کانون اصلاح و تربیت شناخت مخاطب بسيار مهم است هم از لحاظ روحيات، نيازها، دغدغه‌ها، فرصت‌ها و مشكلات. شناخت ويژگي هاي كودكان، نوجوانان و جوانان و تفاوت آنان در سنين مختلف رشد و دوره هاي مختلف تحصيلي، مهم ترين وظيفه و نقشي است كه مربیان مجموعه در خصوص تعليم و تربيت باید رعایت نمایند.

عباس صالحی در خصوص اینکه باید برای انتقال معارف اسلامی به مددجویان از شیوه های نوین استفاده کرد گفت: آموزش معارف اسلامی بهتر است در قالب گروه تواشیح،سرود، نقاشي، فيلم، اردوها و انواع مسابقات ورزشي و انجام امور مختلفی که جذابیت بالایی دارد صورت پذیرد تا به نتیجه مطلوب برسد که کانون اصلاح وتربیت با مدیریت رییس مجموعه به این مهم دست پیدا کرده است.

وی در پایان از زحمات رییس کانون اصلاح وتربیت یزد و مجموعه مربیان فرهنگی قدردانی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*