دیدار قاضی ناظر بر زندانهای استان یزد با مددجویان ابرکوهی

قاضی ناظر بر زندانهای استان به همراه مسئولین زندان شماره دو یزد از بازداشتگاه و مجتمع اشتغال و حرفه آموزی ابرکوه بازدید و مشکلات قضایی مددجویان را مورد ارزبابی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه ابرکوه ; دشتکیان معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد به همراه کامل برون رئیس و سایر اعظای شورای طبقه بندی زندان شماره دو از بازداشتگاه شهرستان ابرکوه بازدید نمودند.

قاضی ناظر بر زندانهای استان در معیت رنجبر دادستان عمومی و انقلاب ابرکوه و بورقی رئیس بازداشتگاه ضمن بازدید از کلیه اماکن و قسمتهای مختلف بازداشتگاه با مددجویان به صورت چهره به چهره ملاقات و صحبت های آنها را شنید.

دشتکیان روند رسیدگی به پرونده های قضایی زندانیان را توسط دادسرای ابرکوه، بررسی و در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و دستورات لازم قضائی را جهت مرتفع شدن مسائل و مشکلات پرونده های زندانیان صادر نمود.

همچنین در ادامه از مجتمع اشتغال و حرفه آموزی ابرکوه نیز بازدید صورت گرفت و اعضای شورای طبقه بندی زندان شماره دو در جمع زندانیان به درخواست های آنان رسیدگی نمودند.

لازم به ذکر است از سوی معاون محترم دادسرای عمومی و انقلاب به مددجویان واجد شرایط زندان باز ابرکوه ۵ روز مرخصی تشویقی اعطا گردید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*