مدیرکل زندان های استان یزد در جمع روسای اندرزگاه های زندان مرکزی: اجرای برنامه های کاهش آسیب، هنر روسای اندرزگاه ها است

مدیرکل زندان های استان یزد در نشستی با حضور روسای اندرزگاه های زندان مرکزی گفت: اجرای دقیق برنامه ها و اهداف کاهش آسیب، هنر روسای اندرزگاه ها است.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد ضمن قدردانی از زحمات روسای اندرزگاه ها و همچنین تبریک هفته ی بسیج، گفت: اجرای برنامه های کاهش آسیب، هنر روسای اندرزگاه ها است که باید همه ی اقدامات برنامه ریزی شده و هدفمند صورت گیرد.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه روسای اندرزگاه ها گفت: روسای اندرزگاه ها نقش اساسی و کلیدی در تحقق فرایند اصلاح و تربیت دارند فلذا باید بگونه ای برنامه ریزی کنند که خدمات اصلاحی و تربیتی در داخل اندرزگاه ها اتفاق بیافتد.

مدیرکل زندان های استان یزد اظهار داشت: یک رئیس اندرزگاه باید از روحیات مددجویان تحت نظر خود باخبر باشد و در برخی از تصمیمات داخلی اندرزگاه از نظرات و دیدگاه های زندانیان استفاده نماید.

در ابتدای این نشست نیز روسای اندرزگاه ها به ارائه گزارشی از اقدامات تامینی و تربیتی در داخل اندرزگاه های خود ارائه نموده و مشکلات خود را با مدیرکل زندان های استان در میان گذاشتند.

گفتنی است محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان و جمعی از مسئولین زندان مرکزی نیز در این نشست حضور داشتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*