آغاز سومین المپیاد ورزشی بانوان مددجو در زندان مرکزی یزد

آیین آغازین سومین المپیاد ورزشی مددجویان اندرزگاه نسوان زندان مرکزی یزد با حضور مدیر زندان مرکزی و رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های استان یزد برگزار و مددجویان برتر در رشته های ورزشی مختلف مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ مدیرزندان مرکزی یزد در این آیین که در مجموعه ورزشی شهید لاجوردی برگزار شد، با تاکید بر اهمیت ورزش و تربیت بدنی گفت: توجه به تربیت بدنی وحفظ سلامتی مددجویان نقش مهمی در بازسازی شخصیت افراد و کامل تر شدن چرخه اصلاح و تربیت دارد.

حمیدرضا زارع افزود: برگزاری جشنواره های ورزشی در زندان ها با ایجاد تحرک و پویایی  و با هدف پر کردن اوقات فراغت زندانیان در کاهش آسیب و رفتارهای پر خطر مددجویان نیز بسیار موثر است.

عباس صالحی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های استان یزد نیز بر اهمیت توسعه فرهنگ پهلوانی و همچنین ترویج رفتار و اخلاق ورزشی بین مددجویان تاکید کرد و اظهار داشت: نهادینه شدن اخلاق پهلوانی در ورزشکاران می تواند آثار مثبت روحی در مددجویان را به همراه داشته باشد و بدین ترتیب شاهد بازگشت سعادتمندانه آنها به جامعه خواهیم بود.

گفتنی است رژه ی ورزشکاران و اجرای گروه های هنری برجسته استان از دیگر برنامه های افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی مددجویان اندرزگاه نسوان بود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*