مدیرکل زندان های استان یزد در آیین آغازین المپیاد ورزشی زندان مرکزی: تربیت بدنی یکی از شاخصه های مهم اصلاح و تربیت است

مدیرکل زندان های یزد در آیین آغازین المپیاد ورزشی مددجویان این استان گفت: تربیت بدنی یکی از شاخصه های مهم اصلاح و تربیت در زندان ها است.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد با اشاره به اهمیت ورزش و تربیت بدنی در زندان ها گفت: فعالیت های ورزشی در تمامی هواخوری ها باید برنامه ریزی و به گونه ای اجرا شود که بیش از ۹۰ درصد مددجویان به غیر از ورزش صبحگاهی، روزانه درگیر تربیت بدنی بشوند.

وی اظهار داشت: ورزش را برای مددجویان امری ضروری دانست و گفت: تربیت بدنی نقش مستقیم در سلامتی و نشاط مددجویان دارد و در کاهش استرس و افکار منفی نیز بسیار موثر است.

مدیرکل زندان های استان یزد تاکید کرد: ورزش یکی از شاخصه های مهم اصلاح و تربیت در زندان ها است که همواره در برنامه های مختلف سازمانی مورد تاکید قرار می گیرد به همین واسطه زیرساخت های خوبی در زندان ها برای تربیت بدنی مددجویان بوجود آمده و انتظار می رود از این بسترها استفاده بهینه صورت بگیرد.

ذوالفعلی نژاد در پایان گفت: زمینه های ورزش حرفه ای در زندان های استان نیز فراهم است و مددجویان علاقمند می توانند با کمک کارشناسان تربیت بدنی زندان در رشته هایی مورد نظر ورزش کنند.

در ابتدای این آیین، رژه ی مددجویان ۱۴ رشته ی ورزشی در حضور مدیرکل زندان های استان، رئیس هیات ورزش های همگانی استان و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل زندان های یزد  برگزار و سپس گروه های برتر ورزشی های نمادین یزد به اجرای برنامه پرداختند.

گفتنی است مدیرکل زندان های استان یزد در پایان این مراسم از گروه های ورزشی شهرستان یزد که در آیین آغازین اجرای برنامه داشتند، قدردانی کرد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*