مدیرکل زندان های استان یزد در جمع مراقبین و پاسیاران تاکید کرد؛ تحقق اهداف سازمانی در سایه حفظ امنیت و اقتدار زندان

مدیرکل زندان های استان یزد در نشست پرسش و پاسخ با مراقبین و پاسیاران این مجموعه گفت: اهداف سازمانی در سایه ی حفظ امنیت و اقتدار زندان محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد در این نشست ضمن تقدیر از زحمات همکاران فعال در حوزه امنیت و مراقبت از زندان ها گفت: اهداف سازمانی و فعالیت های اصلاحی تربیتی در سایه حفظ امنیت و اقتدار زندان محقق می شود که بخش عمده ی تامین امنیت زندان ها بر دوش همکاران پاسیار و مراقب است.

وی رعایت اخلاق اداری را درکنار حفظ اقتدار و امنیت زندان، ضروری دانست و گفت: پاسیاران و مراقبین با پیروی از دستورالعمل های سازمانی باید در عین حال که به عنوان الگوی اخلاقی و رفتاری برای مددجویان هستند، امنیت و اقتدار زندانبانی را حفظ نمایند.

مدیرکل زندان های استان یزد با اشاره به شاخص های شغلی پاسیاران و مراقبین بر حضور به موقع در محل کار، دقت و مراقبت در استفاده از اموال، رعایت موارد امنیتی – حفاظتی و همچنین رعایت حفاظت گفتار تاکید کرد.

ذوالفعلی نژاد افزود: پاسیاران و مراقبین باید در کنار رعایت قوانین و مقررات و خودداری از انجام کارهای سلیقه ای درهنگام اعزام و بدرقه ی زندانیان، در سرکشی های روزانه نیز،  نقاط آسیب پذیر را شناسایی و گزارش دهند.

وی در ادامه ی این نشست پاسیاران و مراقبین به بیان سوالات خود در حوزه های مختلف کاری پرداختند و مدیرکل زندان های استان یزد نیز پاسخگوی آنها بود.

در پایان این نشست نیز دو تن از پاسیاران و مراقبین فعال در زندان های استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*