آغاز احداث کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی زندان شهرستان اردکان با حضور مدیرکل زندانهای استان یزد

مدیرکل زندانهای استان یزد ضمن بازدید از زندان شهرستان اردکان، طی مراسمی از آغاز عملیات احداث کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی این زندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان؛ در این مراسم که با حضور محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت اصلاح و تربیت، اسلام افشون رئیس اداره قضائی زندانهای یزد و حسن مددی مقدم رئیس زندان اردکان انجام شد، رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندانهای یزد با اعلام این خبر ضمن حمایت مسلم از برنامه های اشتغال و حرفه آموزی، تداوم و گسترش این برنامه ها را یکی از مهمترین عوامل برای کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندان و به نوعی کنترل بخشی از ناهنجاری های جامعه نیز برشمرد.

همچنین مدیر کل زندانهای یزد اظهار داشت: فضا و موقعیت این کارگاه که در مجاورت کلیه اندرزگاه های زندان اردکان قرار دارد به گونه ایست که کلیه زندانیان در اندرزگاه های مختلف به راحتی به آن دسترسی دارند و امکان برگزاری چندین کلاس در یک زمان مشخص وجود دارد.

گفتنی است این کارگاه با مساحتی بالغ بر ۷۱۵ متر مربع در قالب ۱۲ کلاس استاندارد با تجهیزات کامل آموزشی ساخته خواهد شد و بودجه آن مبلغ ۶ میلیارد ریال برآورد شده است که از  ظرفیت خیرین تأمین خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*