مدیرکل زندانهای استان یزد: اعتقاد راسخ مسئولین زندان اردکان در اجرای مقوله اصلاح و تربیت زندانیان کاملا ملموس است

مدیرکل زندانهای یزد به همراه محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت،اصلاح تربیت و اسلام افشون رئیس اداره قضائی زندانهای یزد از زندان شهرستان اردکان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان:این بازدید که در معیت حسن مددی مقدم رئیس زندان اردکان و در راستای نظارت بر عملکرد سازمانی و همچنین بررسی مسائل و مشکلات زندان اردکان به عمل آمد ، کلیه بخشهای اصلاحی و تربیتی،پروژه های ساختمانی در دست احداث،مسائل و مشکلات زندانیان و…مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل زندانهای یزد با حضور در جمع زندانیان ضمن دیدار چهره به چهره با آنان و بررسی مشکلات معیشتی وقضائی آنان،استفاده از ظرفیت ها و امتیازات زندان را گامی بزرگ برای بازگشت به مسیر صحیح زندگی برشمرد.

رضا ذوالفعلی نژاد اظهار داشت:هر انسان در زندگی شخصی فقط متعلق به خود نمیباشد و از این جهت ظلم به خود را به طور مستقیم به اطرافیانش نیز روا می دارد و با ایجاد مصیبت برای خود، چه بسا عده زیادی از افراد مرتبط با زندگی اش را دچار دردسر می سازد.

وی افزود:چنانچه فردی به عنوان سرپرست خانواده با ارتکاب جرم منجر به زندانی شدن خود می شود علاوه بر اینکه مشقت و سختی را بر تک تک اعضای خانواده خود تحمیل میکند به ناهنجاریهای رواج در جامعه نیز دامن می زند.

مدیرکل زندانهای یزد برگزاری نشستهای زندانیان با روحانیون در قالب طرح هواخوری معنوی را یکی از نکات مثبت و بارز اقدامات فرهنگی در زندان اردکان برشمرد.

همچنین وی در ادامه اظهار داشت:حضور حداکثری مددجویان در کلاسهای اصلاحی ، تربیتی ، آموزشی،روخوانی و تفسیر قرآن واماکن ورزشی نشان از اعتقاد راسخ رئیس و کارکنان محترم زندان اردکان به مقوله اصلاح وتربیت می باشد که موجب نشاط و شادابی مددجویان گردیده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*