تمجید معاون فرهنگی و تربیتی زندان های کشور از فعالیت های زندان شماره ۲ یزد

معاون فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور به همراه مدیرکل زندان های استان یزد از مجموعه ی زندان شماره ۲ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان شماره ۲ یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان یزد در پایان این بازدید ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در زندان شماره ۲، بازدید و بازدید مسئولین سازمانی از زندان ها را در افزایش انگیزه و پیشرفت بیشتر امور موثر دانست.

حجت الاسلام ربانی معاون فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور نیز در پایان این بازدید از ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف اصلاحی و تربیتی، اشتغال مددجویان و عقد قرارداد با محیط های کارگری خارج از زندان را از مصادیق کاهش جمعیت کیفری زندان ها برشمرد.

وی همچنین فعالیت های آموزشی و قرآنی زندان را ارزشمند عنوان کرد و گفت: با توجه به شرایط زندان شماره ۲ و موقعیت مددجویان اشتغال بکار، فعالیت های بسیار ارزشمندی در حال انجام است که می توان این دست اقدامات را به عنوان الگو به سایر مجتمع های اشتغال و حرفه آموزی در سطح ادارات کل زندان های کشور معرفی نمود.

بازدید از کتابخانه شهید دانش، نمازخانه و درالقرآن شهید حججی و بخش های مختلف اشتغال و حرفه آموزی داخل زندان از جمله نقاط مورد بازدید از سوی معاون فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور بود.

گفتنی است در این بازدید معاون سلامت اصلاح و تربیت و همچنین رئیس اداره بازرسی زندان های استان یزد نیز حضور داشتند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*