توسعه فعالیت های قرآنی زندان شماره ۲ یزد با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان

راهکارهای توسعه فعالیت های قرآنی زندان شماره ۲ یزد با حضور حجت الاسلام زارع زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد در این زندان، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی زندان شماره ۲ یزد؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به همراه معاون فرهنگی و مسئولین این اداره کل در زندان شماره ۲ حضور یافته و درخصوص توسعه فعالیت های قرآنی این مرکز قول مساعد داد.

حمیدکامل برون رئیس زندان شماره ۲ یزد در این نشست ضمن تشریح اهداف سازمان زندان ها در راستای اصلاح و تربیت مددجویان بر توسعه فعالیت های قرآنی با کمک اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تاکید کرد.

وی همچنین تکمیل فرایند اصلاح و تربیت را نیازمند حمایت سایر دستگاه های اجرایی دانست و از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه یزد در رابطه با توجه به مباحث آموزشی و عقیدتی در زندان قدردانی نمود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد نیز ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در زندان شماره ۲ آن را پتانسیل خوبی جهت همکاری در زمینه های فرهنگی و قرآنی دانست و در خصوص تامین مربی قرآن، اهداء نذورات جهت مراسم های مذهبی خصوصا ماه محرم و صفر، اهداء ۵۰ جلد قرآن کریم و اعزام مبلغین جهت برگزاری مراسم در مناسبت های مختلف در زندان شماره ۲ قول مساعد داد.

حجت الاسلام زارع زاده افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آماده همکاری در زمینه های قرآنی و فرهنگی با زندان شماره ۲ است.

گفتنی است مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان از مکان عزاداری مددجویان و نمازخانه و دارالقرآن شهید حججی بازدید و از دست اندرکاران راه اندازی نمازخانه و درالقرآن زندان شماره ۲ قدردانی نمود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*