رئیس سازمان حفاظت اطلاعات قوه قضاییه: خدمات صورت گرفته در زندان های یزد هر بصیر و مبصری را به تحسین وا می دارد

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات قوه قضاییه در سفر یکروزه خود به استان یزد از زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت این شهر بازدید و گفت: خدمات صورت گرفته در زندان های استان هر بصیر و مبصری را به تحسین وا می دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ حجت الاسلام علی عبداللهی، رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در حاشیه آیین تودیع و معارفه رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری یزد از مجموعه فعالیت های اداره کل زندان های این استان و همچنین خدمات و اقدامات تامینی و تربیتی صورت گرفت در زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت یزد بازدید و در پایان طی دست نوشته ای از مجموعه ی این فعالیت ها تقدیر کرد.

در جریان این بازدید که با حضور دهشیری رئیس کل دادگستری استان، جانشین رئیس کل دادگستری یزد، تعدادی از مسئولین سازمان حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و تعدادی از قضات برگزار شد، حجت الاسلام علی عبداللهی از فعالیت های اصلاحی و تربیتی زندان مرکزی اعم از کارگاه های آموزشی مجتمع فنی و حرفه ای ، مدرسه قرآنی و اجرای برنامه های مربوط به حفظ قرآن، بهداشت و درمان، خوابگاه مددجویان، اشتغال نشسته، کتابخانه دفاع مقدس، کتابخانه دیجیتال و طرح های عمرانی بازدید کرد و با حضور در جمع مددجویان بر استفاده بهینه از فرصت مناسب برای بازگشت سعادتمندانه به زندگی تاکید نمود.

این مقام مسئول همچنین اجرای همخوانی قرآنی ۳۰۰ نفره ی مددجویان زندان مرکزی را شاهد بود و پس از تمجید روحیه مددجویان جهت شرکت در برنامه های اصلاحی و تربیتی، به ۵ نفر از مددجویان فعال در حوزه های فرهنگی و آموزشی کمک هزینه ی سفر زیارتی به عتبات عالیات اعطا نمود.

بازدید از فعالیت های آموزشی، اصلاحی و تربیتی کانون اصلاح و تربیت و همچنین گفتگو با مددجویان این مرکز نیز از دیگر برنامه های رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه در یزد بود.

متن دستنوشته ی حجت الاسلام علی عبداللهی بدین شرح است:

خداوند منان را شاکریم که تحت لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی خادمین این نظام با تمسک به توحید و رسالت و ولایت و اعتقاد راسخ به معاد در تحقق معنای عبودیت خدمت خالصانه به خلق خدا را به عنوان بهترین شاخص مسیر عبادت انتخاب و تلاش های خالصانه ی آنان خدمتی را خلق کرده که هر بصیر و مبصری را به تحسین وا می دارد.

امروز که اینجانب از مجموعه ی زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت یزد بازدید نمودم همه مشاهدات و تمامی اقدامات در راستای ایجاد شرافت و عزت و سرافرازی برای زندان بان و زندانی و هر شخص مرتبط قابل تحسین و تمجید بود .

لذا بر خود فرض می دانم که از همه ی عزیزان دست اندرکار در ایجاد این بسترهای زیبا و غرور آفرین اعم از مدیرکل محترم، معاونین، مدیران و همه ی عزیزان و همکاران صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم و از خداوند منان برای همه ی آنان آرزوی عزت و سعادت در این راه داشته باشم.

گفتنی است گردهمایی روسای حفاظت اطلاعات دادگستری و ادارات وابسته در استان یزد نیز به میزبانی مجتمع فرهنگی آموزشی شهید احمدی روشن کانون اصلاح و تربیت برگزار که در ابتدای این نشست ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه های تامینی و تربیتی زندان های استان ارائه نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*