برگزاری نشست ستاد بحران شهرستان ابرکوه در بازداشتگاه

نشست ستاد بحران ابرکوه به میزبانی بازداشتگاه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه شهرستان ابرکوه؛‏دراین نشست که با پیگیری و هماهنگی انجام شده از سوی مسئولین بازداشتگاه صورت گرفت سرهنگ صالحی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ابرکوه، سرگرد رضایی رئیس پلیس پیشگیری،غلام زاده دبیر مدیریت بحران فرمانداری و روسای ادارت مخابرات، جمعیت هلال احمر، اورژانس ۱۱۵، آتش نشانی، آب و فاضلاب شهری نیز حضور داشتند.

سرهنگ صالحی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همواره در خط مقدم پیشگیری از حوادث است، اظهار داشت: مقوله امنیت مهمترین اصل برای حیات انسانهاست و همه ما باید دست به دست هم در این زمینه تلاش نماییم .

فرمانده نیروی انتظامی ابرکوه آمادگی خود در خصوص هرگونه همکاری و تعامل با مجموعه بازداشتگاه را اعلام وحفظ امنیت را از وظیفه ذاتی نیروهای انتظامی عنوان نمود.

در ابتدا رئیس بازداشتگاه ابرکوه نیز هدف از  میزبانی این نشست را ارتقاء سطح امنيت و افزايش ميزان آمادگي در برابر بحران و حوادث غير مترقبه عنوان نمود و گفت: جهت اجراي دستورالعمل ها و طرح هاي حفاظتي سازمان نیاز است با همکاری نيروي های انتظامي و امدادي مربوطه، برنامه ريزي و هماهنگي لازم جهت اجراي مانور و طرح های حفاظتی صورت گیرد.

بورقی افزود: احتمال بروز هرگونه اتفاق غیر مترقبه وجود دارد که همکاری و مساعدت همه جانبه دستگاه های انتظامی،امنیتی و اجرایی جهت مقابله با بحران نیاز است و می طلبد که کلیه ارگان ها در موضوع امنیت یار و یاور یکدیگر باشند.

سرگرد رضایی رئیس پلیس پیشگیری شهرستان نیز طی سخنانی چگونگی اجرای طرح های امنیتی و حفاظتی را با توجه به شرایط زمانی و مکانی ودر خصوص سناریو آماده شده جهت اجرای مانوررا بیان نمود.

در ادامه روسای ادارات حاضر طی سخنانی آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و تعامل همه جانبه با بازداشتگاه را اعلام و در خصوص اجرای مانور در روزهای آتی برنامه ریزی و هماهنگی لازم صورت گرفت.

در پایان نشست انجام اقدامات کاربردی به خصوص در حوزه مقابله با بحران و توسعه امنیت و در زمینه ارائه آموزش های لازم به نیروهای بازداشتگاه از سوی جمعیت حلال احمر،اورژانس ۱۱۵ و سایر ادارات، مصوب گردید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*