مدیر کل بهداشت و درمان سازمان زندانهای کشور : فعالیت های بهداشت و درمان در زندان های یزد باعث افتخار است

مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندان های کشور در حاشیه ی بازدید از زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت یزد گفت: فعالیت های ارزشمندی در زندان های استان یزد صورت گرفته و درحال اجرا است که مشاهده ی این اقدامات به همراه علاقه و انگیزه ی پرسنل به کارشان، باعث شعف و افتخار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ دکتر تشکریان در این بازدید که در معیت محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت،اصلاح وتربیت، محمد سلیمی فرد معاون اداری مالی ، حمید رضا زارع رئیس زندان مرکزی یزد ،حسین سبزواری رئیس اداره بازرسی ،دکتر یحیی دهقانی رئیس اداره بهداشت ودرمان زندانهای یزد و از فضای های مختلف زندان مرکزی بازدید و سپس با حضور در بهداشت و درمان این ندامتگاه، فعالیت های پرسنل و اقدامات مربوطه را مورد بررسی قرار داد.

وی در معیت دکتر مختاری مدیرگروه درمان سازمان زندان های کشور  نقطه نظرات خود در رابطه با ارتقاء سطح کیفی فعالیت ها را به کارشناسان، پرستاران و پرسنل بهداشت و درمان زندان مرکزی یادآور شد.

دکتر تشکریان همچنین با حضور در مجتمع امام علی(ع) برای مددجویان درباره اهمیت رعایت مسائل بهداشتی تاکید نمود.

بازدید و بررسی فعالیت های بهداشتی در امور پرسنل وظیفه، آشپزخانه، انبار، فضاهای ورزشی و خشکشویی از فضاهای زندان مرکزی یزد بود که مورد بازدید مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندان های کشور قرار گرفت.

وی در ادامه از فعالیت های بهداشتی و درمانی اندرزگاه نسوان نیز بازدید و با مددجویان درخصوص رعایت مسائل بهداشتی به سخنرانی پرداخت و بر توجه مددجویان به آموزش های ارائه شده از سوی زندان تاکید کرد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*