مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندانها در بازدید از زندان اردکان تصریح کرد: آموزش جلوگیری از شیوع بیماریهای پرخطر اولویت بهداشت ودرمان در زندانهاست

دکتر مهرزاد تشکریان مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندانها به همراه دکتر مختاری مدیرگروه درمان سازمان زندان ها، از زندان شهرستان اردکان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان : در این بازدید که در معیت محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت،اصلاح وتربیت،حسین سبزواری رئیس اداره بازرسی ،دکتر یحیی دهقانی رئیس اداره بهداشت ودرمان زندانهای یزد و همچنین حسن مددی مقدم رئیس زندان اردکان انجام شد،از کلیه قسمتهای زندان به ویژه مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین روند فعالیت واقدامات در این حوزه بررسیهای لازم به عمل آمد.

مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندانها با توجه به دستورالعمل های سازمانی و همچنین تأکیدات رئیس سازمان زندانها مبنی بر ارائه آموزش هرچه بیشتر مسائل بهداشتی جهت سه قشر کارمند،سرباز و زندانی در زندان،اولویت این آموزشها را مبحث جلوگیری از شیوع بیماری های پرخطر برشمرد.

وی همچنین با توجه به بازدید به عمل آمده ،بهداشت محیط در زندان اردکان را مطلوب اعلام کرد واظهار داشت: آموزش بیماریهای پر خطر در این زندان بسیار مناسب و مؤثر انجام شده است.

دکتر تشکریان همچنین با حضور در اندرزگاه های زندان اردکان با مددچویان گفتگو کرد و مسائل مختلف بهداشتی و درمانی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی همچنین با تقدیر و تشکر از اهتمام مدیرکل زندانهای یزد و تلاشهای رئیس و مجموعه زندان شهرستان اردکان در جهت ایجاد یک محیط پاکیزه ،منظم وشاداب جهت زندانیان،مراقبتهای پزشکی انجام شده را در کمال دقت و مطابق با دستورالعمل های سازمانی دانست.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*