مدیرکل زندانهای یزد تاکید کرد؛ تسریع در رسیدگی به وضعیت درخواستهای قضایی مددجویان

رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندانهای یزد به همراه محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت اصلاح وتربیت؛حسین سبزواری ،رئیس اداره بازرسی؛اسلام افشون رئیس اداره قضایی زندانهای استان یزد از زندان شهرستان اردکان بازدید یه عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان:در این بازدید که به صورت غیر مترقبه و سرزده انجام شد حسن مددی مقدم رئیس زندان اردکان بازدیدکنندگان را همراهی نمود.

مدیرکل زندانهای یزد با حضور در جمع مددجویان اندرزگاههای ۱،۲و ۳ به صورت چهره به چهره با آنان دیدار نمود و از مسائل ومشکلات معیشتی و قضایی آنها مطلع شد.

ذوالفعلی نژاد با اشاره به رعایت حقوق شهروندی زندانیان در زندان خواستار تسریع در رسیدگی به وضعیت درخواستهای قضایی مددجویان شد.

وی افزود:با توجه به آمار بالای زندانیان ،تعامل با مراجع قضایی و دعوت از قضات به زندان و مرتفع نمودن مشکلات قضایی زندانیان از اموراتی است که میتواند کمک شایانی به معتدل شدن آمار کنونی و درنهایت تفکیک وطبقه بندی زندانیان می نماید.

همچنین وی تصریح کرد: مددکاران گرامی باید در اسرع وقت نسبت به شناسایی زندانیانی که شرایط استفاده از امتیازات زندان از جمله مرخصی،آزادی مشروط،بندکارگری و…دارند ،اقدام نمایند و تلاش واهتمام بیشتری را در راستای رسیدگی به درخواست قضایی زندانیان بلاتکلیف  و تحت قرار انجام دهند.

مدیرکل زندانهای یزد همچنین با بازدید از پروژه های عمرانی در دست احداث و تقدیر و تشکر از رئیس و کارکنان زندان اردکان گفت: لحاظ نمودن توسعه فضاهای فیزیکی و ارتقاء استانداردهای مورد نیاز در پروژه های ساختمانی از جمله مواردی است در سازه های زندان اردکان مشهود می باشد و با توجه به استفاده حداکثری و مناسب این زندان از ظرفیت خیرین، امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم این پروژه ها را افتتاح وبه بهره برداری برسانیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*