درخشش زندانهای یزد در نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی

استاندار یزد در آیین اختتامیه نهمین جشنواره رضوی از مشارکت ویژه زندانهای یزد با اهدا لوحی تجلیل کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ از زندان مرکزی یزد و زندان شماره ۲ یزد به عنوان دستگاه برتر در امر مشارکت ویژه در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی تقدیر و تجلیل شد.

استاندار یزد به پاس قدردانی از مشارکت ویژه زندان مرکزی و زندان شماره ۲ یزد در نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با اهدای لوح تقدیر از فعالیت های این  تجلیل و قدردانی کرد.

در این آیین که با حضور استاندار، فرماندار، مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد، مدیر کل زندانهای استان یزد، معاون سلامت،اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان یزد برگزار شد، از زندان مرکزی و زندان شماره ۲ یزد به عنوان دستگاه برتر در امر مشارکت ویژه در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

استاندار یزد در این لوح تقدیر چنین نوشته است:

با سلام و احترام

خداوند متعال را شاکرم که در سایه سار مرحمت امام انس و جان ف حضرت علی بن موسیالرضا ، فرصت تقدیر از احیا کنندگان سیره و سنت رضوی در پیوند با مهربانترین یار بشر ((کتاب)) فراهم آمد .

از همراهی ارزشمند شما با قافله عاشقان اهل بیت (ع) و مشارکت ویژه در برگزاری با شکوه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان یزد تقدیر و تشکر می نمایم.

دوام توفیقات جنابعالی را در سایه توجهات الهی  و عنایات ائمه معصومین (ع) به ویژه حضرت ثامن الحجج (ع) از درگاه خداوند متعال خواستارم .

محمد علی طالبی استاندار یزد و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*