بازدید سرزده مدیر کل زندانهای استان یزد از بازداشتگاه و مجتمع اشتغال ابرکوه

مدیرکل زندان های استان یزد از بازداشتگاه و مجتمع اشتغال و حرفه آموزی ابرکوه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه ابرکوه؛ مدیر کل زندانهای استان به همراهی رفیعی زاده معاون سلامت،سبزواری رئیس اداره بازرسی و سیفی مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان یزد از بازداشتگاه و مجتمع اشتغال ابرکوه بازدید نمودند.

در این بازدید که به صورت سرزده صورت گرفت،از کلیه فضا و اماکن بازداشتگاه، از قبیل: اندرزگاه زندانیان ،ساختمان اداری، برجک در حال ساخت و …بازید به عمل آمد.

ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان یزد در جمع مددجویان بازداشتگاه ضمن عرض تبریک اعیاد قربان و غدیر با آنان صحبت و مسائل و مشکلات آنان را شنید و از برخورداری زندانیان ازبهداشت فردی مناسب و روحیه روانی مطلوب، ابراز خرسندی نمود.

وی در ادامه با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابرکوه که جهت رفع مشکلات قضایی مددجویان در بازداشتگاه حضور داشت، دیدار و ضمن تشکر و قدردانی از تعامل ایشان با مجموعه بازداشتگاه، بر اجرای هرچه کامل تر برنامه های کاهش جمعیت کیفری تاکید نمود.

مدیرکل زندان های استان یزد در پایان در دفتر بازدید این مرکز چنین نوشت:

حضور دادستان محترم شهرستان در بازداشتگاه که نشان از تعامل مناسب با دستگاه قضایی می باشد بدون شک تاثیر زیادی در کاهش جمعیت کیفری دارد.

نظم و انضباط حاکم بر مجموعه و رعایت بهداشت محیطی مناسب و پر کردن اوقات فراغت مددجویان از طریق برنامه های اشتغال و فرهنگی که جزء برنامه های اساسی در حوزه اصلاح و تربیت می باشد و تلاش جهت به اتمام رساندن ساخت برجک بازداشتگاه همگی بیانگر پویایی و تلاش خوب در مجموعه و مدیریت مطلوب بورقی رئیس محترم بازداشتگاه است که امید است تداوم این برنامه ها همچنان با سرلوحه قرار دادن برنامه های سازمانی صورت پذیرد و در انتها از زحمات همکاران بازداشتگاه و ریاست آن تشکر و قدردانی می گردد.

گفتنی است در ادامه از فعالیت های مجتمع اشتغال و حرفه آموزی و واحدهای دامداری،کشاورزی،مرغداری و … نیز بازدید به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*