تفاهم نامه همکاری زندان اردکان با هیئت ورزشی تیراندازی

با عنایت به رسالت و اهداف عالیه سازمان زندانها مبنی بر توسعه و تعمیم ورزش و ساماندهی وضعیت مددجویان از دیدگاه فرهنگی، اصلاحی و تربیتی تفاهم نامه ای بین زندان و هیئت تیراندازی با کمان شهرستان اردکان امضاءگردید.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان: فروغ این الرعایا رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان اردکان ضمن بازدید از زندان اردکان، با در نظر گرفتن ظرفیتهای موجود به لحاظ مکان ،استعداد ، امکانات و …تفاهم نامه ای به مدت ۲ سال و تا پایان سال ۱۴۰۰ را با این زندان امضاء نمود.

بنا به این گزارش حسن مددی مقدم رئیس زندان اردکان در این رابطه توضیح داد:تنوع در برنامه های فرهنگی به ویژه برنامه های ورزشی در اکثر مددجویان ایجاد انگیزه میکند که با پرداختن به ورزش علاوه بر سلامت روح وجسم زمینه استفاده از امتیازات زندان را برای خود فراهم سازند.

وی همچنین تصریح کرد: این اقدام در راستای بازگشت شرافتمندانه زندانیان به زندگی سالم در راستای اجرای دستورالعمل های سازمانی مبنی بر ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی و استفاده حداکثری از توان و ظرفیت موجود در پر کردن اوقات فراغت کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان، بالابردن روحیه خدمتی و ارتقای توان جسمی و روحی آنان، تفاهم نامه همکاری بین زندان شهرستان اردکان انجام شده است.

گفتنی است از اهداف این اقدام میتوان به بروز آثار مثبت روحی، جسمانی و تربیتی در زندانیان در دوران محکومیت و بعد از آن -ارتقای روحیه و توان جسمی و روحی کارکنان و سربازان وظیفه در طول خدمت-گسترش ورزش در زندان و غنی سازی اوقات فراغت زندانیان، کارکنان و سربازان وظیفه-راه اندازی ورزش تیراندازی با کمان در زندان به منظور توسعه این رشته بویژه در بین کارکنان و زندانیان جوان و سربازان وظیفه …اشاره نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*