برگزاری نشست پرسش و پاسخ فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان یزد با پرسنل وظیفه زندان مرکزی

با هدف بررسی مشکلات پرسنل وظیفه و بررسی وضعیت خدمتی آنها نشست پرسش و پاسخ فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان با پرسنل وظیفه زندان مرکزی یزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ به همت یگان حفاظت زندانهای استان یزد و با هدف بررسی مشکلات پرسنل وظیفه و بررسی وضعیت خدمتی آنها نشست پرسش وپاسخ فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان با پرسنل وظیفه  در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی برگزار شد.

در این نشست سرهنگ حمید زمانیان فرمانده یگان حفاظت  زندانهای استان یزد با اشاره به مشکلات کار زندانبانی و سختی خدمت در محیط زندان گفت : پرسنل وظیفه در زندان ها بخش مهمی از مسئولیت سنگین امنیت را به عهده دارند بنابراین سربازان وظیفه باید هوشیار بوده و نکات حفاظتی را نیز همواره مد نظر داشته باشند.

وی در ادامه ضمن تشکر از پرسنل وظیفه که نقش عمده ای در تامین نظم و امنیت زندانها بر عهده دارند افزود : دوره خدمت سربازی تمرین عملی استقلال ، خودکفایی و کسب مهارت های نظامی است لذا انتظار میرود پرسنل وظیفه از این فرصت به خوبی استفاده نموده و به تجربیات زندگی خود بیفزایند .

در ادامه این نشست سرهنگ روح الله کارگر جانشین فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان یزد ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آماری سربازان مراکز ،  پرسنل وظیفه را به رعایت هرچه بیشتر و بهتر نظم و انضباط در مجموعه دعوت نموده و گفت : نهادینه شدن نظم و انضباط در رفتار پرسنل وظیفه مهمترین دستاورد دوران خدمت سربازی برای آنهاست .

گفتنی است در ابتدای این نشست نیز پرسنل وظیفه سوالات خود را به صورت شفاهی و کتبی با فرمانده یگان حفاظت زندان های استان در میان گذاشته و این مقام مسئول پاسخگوی سولات آنها بود .

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*