اردوی فرهنگی و تفریحی ویژه خانواده مددجویان تحت پوشش مرکز مراقبت بعد ازخروج زندان های استان یزد

خانواده مددجویان تحت پوشش مرکز مراقبت بعد از خروج زندانهای استان یزد در اردوی فرهنگی و تفریحی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان استان یزد؛ مدیر کل زندانهای استان یزد در این مراسم گفت: توانمندسازی خانواده زندانیان و آموزش های مختلف در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در برنامه های مرکز مراقبت بعدازخروج زندان های استان است که انتظار می رود خانواده های تحت پوشش این مرکز با حضور پر رنگ خود، رونق بیشتری به این برنامه ها بدهند.

رضا ذوالفعلی نژاد افزود: باتوجه به تجربیاتی که در زندان‌ها در زمینه ارائه خدمات به زندانیان آزاد شده وجود دارد، خدمات و تسهیلات اثرگذار بوده و ارائه این خدمات به زندانیان و خانواده‌های آنها نیز قابل تعمیم است.

این مقام مسئول در پایان گفت: اگر بتوانیم شغل و درآمد پایداری در زندان‌ها برای زندانیان فراهم کنیم، خانواده وی نیز در شرایط بهتری زندگی می‌کند و آسیب کمتری گریبان‌گیر آنها می‌شود.

در این اردو که با حضور بیش از ۱۱۰ نفر از خانواده مددجویان تحت پوشش مرکز مراقبت بعدازخروج زندان های استان برگزار شد، مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی نظیر طناب کشی، دارت، والیبال ، نقاشی، مشاعره و تقلید صدا در گروه های مختلف سنی ویژه همسران و فرزندان مددجویان اجرا و نفرات برتر در آیین اختتامیه با حضور مدیرکل و معاون سلامت ، اصلاح و تربیت و رئیس اداره قضایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در پایان این اردو نیز به همه ی کودکان و خردسالان حاضر در این جمع نیز جوایزی نظیر لوازم التحریر اعطا گردید.

گفتنی است این اردو در مجتمع تفریحی پاییزان واقع در شهرستان مهریز برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*