یزد، میزبان مسابقات ورزشی کارکنان زن منطقه ۸ سازمان زندان های کشور

 

مدیرکل زندان های یزد از میزبانی این استان در مسابقات ورزشی کارکنان زن منطقه ۸ سازمان زندان های کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد در نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مسابقات ورزشی کارکنان زن منطقه ۸ سازمان زندان های کشور گفت: این دوره از مسابقات با حضور شرکت کنندگانی از استان های یزد، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان  ۹ الی ۱۰ مردادماه در یزد برگزار می شود.

وی اظهار داشت: والیبال، تنیس روی میز، دارت و آمادگی جسمانی رشته هایی است که بانوان همکار منطقه ۸ سازمان زندان های کشور در آن با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مدیرکل زندان های استان یزد در این نشست با تاکید بر اهمیت ورزش در بین کارکنان گفت: سلامتی و تندرستی همکاران ارزشمندترین هدف برگزاری مسابقات ورزشی است.

ذوالفعلی نژاد ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره همگانی کردن ورزش، اظهار داشت: برگزاری این پویش ها و جشنواره های ورزشی باعث ایجاد انگیزه و جدیت در کارکنان برای ورزش کردن می شود.

وی همچنین ورزش را در افزایش روحیه کارکنان بسیار موثر دانست و گفت: ورزش ارتقاء اعتماد به نفس، رفاقت، همدلی، جوانمردی و بازدهی بیشتر کار را به همراه خواهد داشت.

مدیرکل زندان های استان یزد بر تکریم همکاران در برگزاری این دوره از مسابقات تاکید کرد و همت مسئولین واحدها جهت انجام میزبانی شایسته را خواستار شد.

در ابتدای این نشست نیز مسئولین به ارائه نقطه نظرات خود در رابطه با برگزاری میزبانی با کیفیت این دوره از مسابقات پرداختند.

گفتنی است معاونین، جمعی از مسئولین ستادی و نمایندگان تربیت بدنی بانوان اداره کل زندان های استان نیز در این نشست حضور داشتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*