برگزاری دوره آموزشی مثبت اندیشی ویژه مددجویان کانون اصلاح وتربیت یزد

دوره آموزشی مثبت اندیشی با حضور رییس اداره فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد ویژه مددجویان کانون اصلاح وتربیت یزد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح وتربیت یزد؛ با حضور سعید شهبازی رییس اداره فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد دوره آموزشی مثبت اندیشی ویژه مددجویان این مرکز با هدف کسب مهارت مثبت اندیشی نظیر گفتگوی درونی، رد کردن منفی ها در مجتمع فرهنگی آموزشی شهید احمدی روشن تشکیل شد.
رییس اداره فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد در این دوره اظهار داشت سرمنشأ مثبت اندیشی از باورهای ما می آید. باورها و اعتقادات هر فرد و نوع برداشتش از زندگی و وقایع آن است که او را به سمت و سوی خوشبختی و یا بدبختی می برد. هر اتفاقی که در زندگی ما پیش می آید از نظر ما یا خوشایند است یا ناخوشایند. پس هرامری می تواند باعث خوشحالی و خوشبختی ما و یا باعث ناکامی و ناراحتی ما شود. مثبت اندیشی به ما کمک می کند که بتوانیم تغییرات مفیدی در رفتار، گفتار، کار و زندگی خود ایجاد کنیم.
سعید شهبازی در ادامه افزود نکته قابل توجه که در مورد مثبت اندیشی وجود دارد مسری بودن آن است. اگر شما مثبت فکر کنید و افکار دلگرم کننده داشته باشید، این طرز تفکر را به اطرافیان خود نیز القا می‌کنید. کسانی را در نظر بگیرید که افرادی بسیار مثبت هستند،این افراد همواره دیگران را وادار می‌کنند به اینکه بهتر باشند و تماس با این افراد باعث می‌شود بخشی از انرژی مثبت و روحیه شاد آنها به دیگران منتقل ‌شود. به همین ترتیب کسانی که منفی باف هستند، سطح انرژی را در وجود دیگران پایین می‌آورند و هیچکس تمایلی به معاشرت و همراهی با آنها ندارد. با داشتن طرز تفکر مثبت،‌ شما می‌توانید انرژی خوب و مثبت را در اطراف خود نیز پراکنده کرده و جهان را به سمت بهتر شدن تغییر دهید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*