حضور خادمان بارگاه ثامن الحجج(ع) در زندان اردکان

همزمان با گرامیداشت هفته کرامت و در آستانه میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ،حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) گروهی از خادمان آستان قدس رضوی با حضور در بین مددجویان زندان شهرستان اردکان فضای معنوی همراه با عطر ائمه اطهار را در این زندان جاری نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان؛ هرساله در آستانه میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج(ع)، گروهی از خادمان آستان قدس رضوی با حضور در مکانهای عمومی شهرستانهای مختلف ضمن اجرای برنامه های مختلف ،بسته های تبرکی را در بین ارادتمندان به اهل بیت نبوه توزیع می نمایند که حضور یکی از گروههای ذکر شده در زندان اردکان با استقبال بی نظیر پرسنل و مددجویان این زندان همراه شد.

بنا به این گزارش در این بازدید که با همراهی رئیس و دیگر مسئولین زندان همراه بود ابتدا مددجویان اندرزگاه سه سرودها و تواشیحی را در وصف ائمه اطهار اجرا  نمودند و سپس خدام آستان قدس رضوی با مدیحه سرایی و گرداندن پرچم متبرک شده به حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) در بین مددجویان ،ارادتمندان به ائمه اطهار را به فیض رساندند.

همچنین تعدادی بسته های تبرکی از سوی خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) بین مددجویان وپرسنل نیز توزیع شد ودرپایان نشان لیاقت بارگاه قدس رضوی به رئیس زندان شهرستان اردکان توزیع شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*