تقدیر از اداره کل زندان های استان یزد به عنوان دستگاه فعال در حوزه ورزش

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از مدیرکل زندان های این استان بخاطر خدمات ارزنده در برگزاری مسابقات کارمندان دولت تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ در آیین تقدیر از قهرمانان و دستگاه های فعال در برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت، که با حضور نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استان برگزار شد ، از مدیرکل زندان های استان یزد تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم همچنین ورزشکاران مدال آور اداره کل زندان های استان در رشته های طناب کشی، چرخ تیز و کباده مورد تقدیر قرار گرفتند.

متن تقدیرنامه مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از مدیرکل زندان های استان بدین شرح است؛
اگرچه خشنودی خداوند همراه با احساس رضایت درونی سرمایه گران سنگی است که تمامی انسان های والا را از هرگونه تشویق و تمجید بی نیاز می کند، ولیکن مصداق حدیث شریف: من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق برخود لازم می دانم از خدمات ارزنده جنابعالی در برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت تشکر و قدردانی نمایم.
توفیق روز افزون شما و همه ی خدمتگزاران صدیق به مردم و نظام ارزشمند جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان خواستارم و امیدوارم با تلاش مضاعف و مستمر همواره از برکات ارزنده الهی بهره مند گردید.
مسعود شریعتی
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*