اشتغال و حرفه آموزی زندانهای استان یزد برتر کشور شد

اداره کل زندان های استان یزد در پایش و ارزیابی عملکرد عمومی و اختصاصی زندان های سراسر کشور، حائز رتبه ی برتر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ مدیر کل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندانهای کشور طی نامه ای به مدیرکل زندان های استان یزد رتبه ی این اداره کل در حوزه اشتغال و حرفه آموزی را “خیلی خوب” اعلام کرد.
احمد راهرو خواجه در این نامه آورده است؛
همانطور که مستحضرید موضوع اشتغال و حرفه آموزی به عنوان یکی از ابزارهای موثر در بازاجتماعی شدن زندانیان مطرح بوده است و اقدامات موثر در این راستا موجب گردیده تا مددحویان چه در مرحله تحمل حبس و چه در مرحله پس از آزادی انگیزه لازم برای زندگی شرافتمندانه و تامین معاش خانواده را داشته باشند.
وی ادامه داده است؛ باتوجه یه این مهم ، دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندان های کشور در سال ۹۷ اقدام به پایش و ارزیابی عملکرد عمومی و اختصاصی استان های سراسر کشور نموده است که نتیجه ارزیابی آن استان “خیلی خوب” اعلام می گردد.
رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان یزد نیز دراین باره ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئول و کارکنان اداره اشتغال و حرفه آموزی گفت : امیدواریم این روند در سال جاری نیز ادامه داشته باشد و شاهد اثرات مثبت آن بر مددجویان و کاهش آسیب های اجتماعی باشیم .

گفتنی است نتایج این ارزیابی در سه سطح متوسط ، خوب و خیلی خوب بوده که زندانهای استان یزد موفق به کسب عالی ترین رتبه  گریده است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*