برگزاری جشن نسیم مهر در شهرستان ابرکوه

به منظور حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند شهرستان ابرکوه، جشن نسیم مهر در این شهرستان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه شهرستان ابرکوه؛ جشن نسیم مهر به منظور حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان ابرکوه با حضور فرماندار،دادستان ،رئیس دادگستری،اعضای شورای شهر و انجمن حمایت و جمعی از خیرین و خانواده های زندانیان برگزار گردید.
در  ابتدای مراسم دکتر کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ضمن خیر مقدم به مهمانان این برنامه اظهار داشت: این جشن فرصتی برای حمایت از خانواده های دردمند زندانیان است و گرفتن دست نیازمندان و کمک و هم فکری در این زمینه وظیفه ی دینی و انسانی هر فردی است که خوشبختانه در شهرستان ابرکوه مورد توجه مسئولین و خیرین بزرگوار قرار گرفته است.

وی با اشاره از اقداماتی که در برگزاری جشن گلریزان و سایر زمینه ها ازسوی رئیس و کارکنان بازداشتگاه صورت گرفته است تشکر و قدردانی نمود و گفت: حمایت از خانواده های زندانیان یکی از برنامه های مهم و اساسی مسئولین است و اگر فردی از جامعه مرتکب جرم شود و خانواده ی او نمی تواند به تبع او مجرم باشد و مجازات شود و در نظام جمهوری اسلامی این وظیفه را ایجاب می کند که همه ی مسئولین امر کمک کنند و نگذارند فشاری بر خانواده های آنان وارد شود.

در ادامه بورقی رئیس بازداشتگاه ابرکوه اظهار داشت: برگزاری جشن نسیم مهر ،گلریزان و جشن های مشابه که توسط بازداشتگاه و نهادهای حمایتی و کمک خیرین بزرگوار انجام می شود گامی موثر در جهت انجام وظیفه و تکلیف شرعی و همچنین کاهش مشکلات زندانی و خانواده های زندانیان می باشد .

وی در ادامه گفت : کمکهای نقدی ،غیر نقدی و معنوی خیرین همیشه پشتوانه ی محکمی برای اداره کل زندانهای استان و انجمن های حمایت از زندانیان بوده است و نگاه دینی و ارزشمند خیرین به خانواده های زندانیان یکی از دلایل کم شدن مشکلات مالی و فرهنگی آنان در این زمینه است.

رئیس بازداشتگاه و مجتمع اشتغال ابرکوه در پایان ضمن تشکر از حسینی دوست مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ابرکوه این انجمن را یکی از انجمن های فعال استان معرفی کرد و افزود: تلاش هاو پیگیری های انجمن حمایت شهرستان ابرکوه با همکاری بازداشتگاه، سایر مسئولین و خیرین شهرستان باعث شده است که فراتر از تکلیف و وظیفه در زمینه ی اصلاح و تربیت زندانیان و حمایت از خانواده های آنان فعالیت شودکه جای قدردانی و تشکر دارد.

در پایان این جشن مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال کمکهای خیرین جهت حمایت از خانواده های زندانیان شهرستان ابرکوه جمع آوری شد.
در این جشن همچنین با اهدا لوح سپاس و هدایایی از خیرین و مسئولینی که با انجمن حمایت از زندانیان و در برگزاری جشن گلریزان شهرستان ابرکوه همکاری داشتند قدردانی بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*