دیدار مدیرکل زندان های یزد با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

مدیرکل زندان های استان یزد در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: زندان یک نهاد حاکمیتی و امنیتی است که قابل مقایسه با بسیاری از دستگاه ها نیست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد همچنین به اهمیت زندانبانی و نقش آن در امنیت جامعه اشاره کرد و گفت: تامین امنیت زندان موضوع مهمی است که در بسیاری از موارد نظیر بهداشت، تغذیه، تعمیرات و … تعلل بخاطر کمبود اعتبارات معنایی ندارد و مشکلات باید به سرعت مرتفع گردد.
وی در ادامه ضمن تشریح مشکلات ناشی از کسری اعتبارات هزینه ای در اداره کل زندان های استان، خواستار افزایش اعتبارات در سال جاری شد.
مدیرکل زندان های استان افزود: درباره خاص بودن شرایط زندان مواردی را متذکر شد و گفت: زندان یک نهاد حاکمیتی و امنیتی است که قابل مقایسه با بسیاری از دستگاه ها نیست.
ذوالفعلی نژاد در پایان با تاکید بر لزوم بهره برداری از پروژه های عمرانی نیمه تمام در مجموعه ی زندان های استان افزود: پروژه ساختمان کانون اصلاح و تربیت با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۵درصد، چندین سال است که مسکوت مانده و وارد مرحله استهلاک شده که برای اتمام این پروژه و بهره برداری از آن، نیازمند حمایت مسئولین هستیم.
سیدمجتبی حسینی پور، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان نیز در این نشست در خصوص مدنظر قراردادن نگرانی های مجموعه ی زندان های استان در پیش بینی اعتبارات سال ۹۸ قول مساعد داد.
گفتنی است معاون اداری مالی، رئیس اداره مالی و پشتیبانی و کارشناس برنامه و بودجه اداره کل زندان های استان یزد نیز در این نشست حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*