دیدار مدیرکل زندان های استان یزد با استاندار

مدیرکل زندان های استان با استاندار یزد دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد با حضور در دفتر استاندار یزد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های اصلاحی و تربیتی مددجویان، مسائل و مشکلات زندان های استان را با وی در میان گذاشت.
وی از حمایت های مسئولین استان و استانداری از مجموعه اداره کل زندان های استان قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه در اکثر حوزه های کاری، اداره کل زندان های استان یزد موفق به کسب رتبه های برتر کشور شده و توفیقات خوبی را بدست آورده است اما برای ادامه این روند و همچنین بالابردن سطح کیفی اقدامات اصلاحی و تربیتی نیازمند حمایت مسئولین هستیم.
مدیرکل زندان های استان یزد افزود: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی برنامه های بسیار خوبی با نظر سازمان زندان های کشور و همکاری شورای اجتماعی ویژه خانواده مددجویان انجام شده و بازخورد خوب آن را شاهد هستیم.
وی با ارائه آماری از وضعیت زندانیان جرائم مالی غیرعمد، گفت: اکنون۲۲۰ زندانی جرائم غیرعمد با بدهی۴۶۰ میلیارد ریال منتظر کمک نیکوکاران یزدی برای آزادی هستند که در این رابطه ۱۱ جشن گلریزان در مرکز استان و شهرستان ها در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
وی در ادامه با اشاره به کمبود اعتبارات و لاینحل ماندن پروژه کانون اصلاح و تربیت، خواستار حمایت استاندار از پروژه های عمرانی درحال تکمیل شد.
در ادامه استاندار یزد ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در زندان های استان بر مکاتبه با مدیران صنایع درخصوص حمایت از ستاد دیه یزد تاکید کرد.
محمدعلی طالبی همچنین در رابطه با تملک دارایی ها توضیحاتی ارائه نمود و درخصوص حمایت از فعالیت های اصلاحی و تربیتی قول همکاری و مساعدت داد.
در پایان مدیرکل زندان های استان یزد هدیه ای از سوی مددجویان زندان مرکزی، به استاندار تقدیم کرد.
گفتنی است مدیرعامل ستاد دیه استان و معاون اداری و مالی اداره کل زندان های استان یزد نیز در این دیدار ذوالفعلی نژاد را همراهی کردند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*