کمک ۵۷۰ میلیون ریالی خیرین اردکانی به خانواده های زندانیان

مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اردکان با حضور مسئولین و جمعی از خانواده های زندانیان در تالار میثاق این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان: در این مراسم که با حضور معاون فرماندار اردکان ،رئیس بازرسی زندانهای یزد و جمعی از مسئولین شهرستان اردکان برگزار شد ضمن برگزاری ضیافت افطاری برای خانواده زندانیان و نیز بزرگداشت روز نسیم مهر (۵ خرداد)، با رأی گیری انجام شده ،دونفر از اعضای هیأت مدیره به عنوان بازرس معرفی گردیدند.

همچنین در این مراسم ابوالحسنی دادستان سابق و عضو هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان اردکان با تقدیر و تشکر از شرکتهای خصوصی و خیرین اردکان در جهت مساعدت به خانواده های زندانیان ،از اختصاص قطعه زمینی به مساحت  ۱۲ هزار متر یرای انجمن حمایت از زندانیان در جهت احداث پارکینگ خوروهای توقیفی خبر داد.

در ادامه، صالحی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اردکان با ارائه گزارشی در مورد کمکهای انجام شده به خانواده زندانیان در سال ۹۷ از اعطای سبد کالای ۲ میلیون ریالی به افراد تحت پوشش خود در ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی افزود: رسیدن به خود کفایی جهت تأمین نیاز های مالی خانواده ها از اولویتهای انجمن است که این مهم با وجود پارکینگ ویژه توقیف خودروها از سوی نیروی انتظامی ومرکز مکانیزه معاینه فنی خودرو رو به راتقا می باشد.

صالحی همچنین با اشاره به برگزاری منظم دوره های ارتقای مهارتهای اخلاقی ویژه همسر و فرزندان زندانیان در سال ۹۷ مبلغ کمک شده به خانواده های زندانیان را یک میلیارد و ۴۶۹ میلیون و ۹۹۷ هزار ریال اعلام نمود.

وی افزود: انجمن حمایت از زندانیان اردکان در سال ۹۷ مبلغ ۶۶۴ میلیون و ۷۲۳ هزار ریال را نیز به زندانیان و مبلغ ۱۱۷ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال را به مجموعه زندان اردکان و مبلغ ۱۴میلیون ریال را به مراکز تأمینی کمک نموده است و جدای این مبالغ در مناسبتهای مختلف سبدهای کالا با مبالغ مختلف را به خانواده های زندانیان اعطا نموده است.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندان شهرستان اردکان با اشاره به برخی از مشکلات فرزندان مددجویان در مدارس گفت:با استخدام یک نفر مددکار مسائل ومشکلات خانواده های مراجعه کننده در حوزه های معیشتی ،تحصیلی و…. بررسی میگردد و در صورت نیاز مساعدتها و رایزنی های لازم انجام می شود.

صالحی درپایان با تقدیر و تشکر از هیأت مدیره انجمن که در سمتهای حقیقی و حقوقی در جهت تحقق اهداف انجمن کوشیده اند مبلغ کمکهای جمع آوری شده از سوی خیرین در این ضیافت را ۵۷۰ میلیون ریال اعلام نمود و اظهار امیدواری کرد که مردم شریف شهرستان اردکان همانند سابق در اینگونه اعمال خیرانه به صورت شایسته و بایسته شرکت نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*