تقدیر معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از مدیرکل زندان های یزد

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از مدیرکل زندان های یزد به پاس همکاری صادقانه و مشارکت فعال در زمینه برگزاری دومین کنفرانس تخصصی کودک تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ دکتر محمود عباسی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری با اهداء لوح تقدیری از زحمات مدیرکل زندان های استان به پاس  همکاری صادقانه و مشارکت فعال در زمینه برگزاری دومین کنفرانس تخصصی کودک که در اردیبهشت ماه سال جاری در سالن همایش های شهید عباسپور یزد برگزار گردید تقدیرکرد.

این لو ح تقدیر همچنین به امضای فاطمه دانش یزدی، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و همچنین دکتر محمدحسین جعفری، رئیس کانون وکلای دادگستری استان یزد رسیده است.

متن کامل تقدیر نامه بدین شرح است؛

جناب آقای دکتر ذوالفعلی نژاد

با سلام و احترام؛ برگزاری دومین کنفرانس تخصصی کودک که با همکاری صادقانه و مشارکت فعال حضرتعالی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در سالن همایش های شهید عباس پور یزد برگزار گردید ، تجربه موفقی بود که در پرتو عنایات الهی به بار نشست، با تشکر و قدردانی از تلاش های ارزشمندتان توفیق روز افزون شما را از خداوند منان خواستارم.

دکتر محمود عباسی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*