تقدیر از اساتید و معلمان زندان مرکزی یزد

طی آیینی با حضور مدیر زندان مرکزی یزد و معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اساتید دانشگاه و معلمین دوره متوسطه فعال در این ندامتگاه تقدیر به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ در این نشست که در دفتر مدیر زندان مرکزی یزد برگزار شد معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با حضور در جمع اساتید و معلمین فعال در زندان مرکزی گفت: خدمت بی ادعا به افراد آسیب دیده جامعه ازجمله اقداماتی است که ارزش های مقدس شغل معلمی را پررنگ تر می کند.

مرآت امین الرعایا ضمن قدردانی از مدیرکل زندان های استان و مدیر زندان مرکزی به دلیل فراهم آوردن فضای مناسب آموزشی و تربیتی در زندان افزود: مددجویان در ندامتگاه مستحق آموزش هستند و برای همین، کمک در زمینه ی اصلاح و تربیت آنها باقیات الصالحات محسوب می شود.

حمید رضا زارع مدیر زندان مرکزی یزد نیز در این نشست با اشاره به سختی کار زندانبانی، از معلمان فعال در این ندامتگاه تقدیر کرد و خواست تا اهداف اصلاحی و تربیتی را سرلوحه آموزش های خود قرار دهند.

وی اظهار داشت: فقر مالی و فرهنگی باعث بروز مشکلاتی در یادگیری بسیاری از مددجویان شده که متاسفانه سرانجام آنها به زندان رسیده است اما برای برگرداندن آنها به چرخه ی زندگی و اصلاح و تربیت، معلمین می توانند نقش پررنگی داشته باشند.

در ابتدای این نشست سعیدزارع مسئول آموزش دانشگاه علمی و کاربردی بعثت ۹ زندان مرکزی یزد به ارائه گزارشی از تعداد دانش آموزان و دانشجویان فعال در مرکز آموزشی زندان مرکزی پرداخت.

در پایان از اساتید و معلمین فعال در مجموعه با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد .

گفتنی است در این نشست معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان مرکزی یزد، رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی یزد و جمعی از مسئولین آموزش زندان مرکزی یزد نیز حضور داشتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*