اداره کل زندانهای استان میزبان نشست اعضاء بسیج شهدای اداری یزد

نشست مشترک اعضاء شورای حوزه ۲ بسیج شهدای اداری یزد به میزبانی شورای پایگاه شهید کچویی اداره کل زندانهای استان یزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ این نشست با هدف ارزیابی برنامه ها و اقدامات انجام گرفته در پایگاه شهید کچویی اداره کل زندانهای استان در سال ۹۷ و همچنین تبادل نظرات و پیشنهادات در جهت تحقق و گسترش برنامه  های حوزه و پایگاه در سال ۹۸ در سالن شهید بهشتی این اداره کل برگزار گردید .

در این نشست که با حضور اعضای پایگاه شهید کچویی همراه بود محمد سلیمی فرد معاون  اداری و مالی اداره کل ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل زندانها در حوزه زندانبانی به نقش ، اهمیت و جایگاه بسیج در عرصه اصلاح و تربیت مددجویان پرداخت و مهمترین نقش بسیج را اطلاع رسانی و بصیرت دهی در جامعه دانست .

در ادامه این نشست محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد زندان استان در حوزه اصلاح و تربیت گفت : اقشار مختلف بسیج میتوانند همکاری بسیار خوبی در اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی داشته باشند به گونه ای که سال گذشته بسیج جامعه پزشکی تعامل بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان و ویزیت رایگان مددجویان با این اداره کل داشته اند .

در ادامه این نشست ابوالفضل دهقان بنادکی فرمانده پایگاه شهید کچویی اداره کل زندانهای استان ضمن عرض خیر مقدم به فرمانده حوزه ۲ بسیج شهدای اداری و اعضای این شورا گزارشی از برنامه های اجرا شده در سال ۹۷ توسط پایگاه ارائه و با تاکید بر در نظر گرفتن بیانیه گام دوم انقلاب به تشریح برنامه های سال ۹۸ پرداخت.

در پایان این نشست سروان عابدی فرمانده حوزه ۲ بسیج شهدای اداری ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته توسط پایگاه گفت : پایگاه  شهید کچویی در اجرای برنامه های ابلاغی جزو پایگاه های برتر در حوزه ادارات میباشد و امیدواریم در سال جاری نیز این موفقیت استمرار داشته باشد .

گفتنی است در این جلسه اعضاء پایگاه به بیان پیشنهادات و  نقطه نظرات خود پرداختند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*