تقدیر فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور از مدیر کل زندانهای استان یزد

در پی تجلیل ستاد نیروهای مسلح کشور به پاس اقدامات بعمل آمده در زندانهای کشور در حوزه یگان حفاظت، فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور طی آیینی با حضور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح کشور، از مدیرکل زندان های استان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ سرتیپ دوم ستاد پاسدار محسن ایزد خواه پیما، فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور با اهداء تقدیرنامه ای به مدیرکل زندان های استان از فعالیت صورت گرفته در حوزه یگان حفاظت و پرسنل وظیفه تجلیل نمود .

برادر گرامی جناب آقای رضا ذوالفعلی نژاد

مدیر کل محترم زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان یزد

باسلام و صصلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام؛

حمد و سپاس بیکران خدای سبحان، که بندگان خود را با نعمت بی نظیر و بی بدیل ولایت ، مجد و عظمت بخشید و عاشقان و شیفتگان ولی امر مسلمین را بر نارک قله های صبر و معنویت مجاهدت فی سبیل الله قرار داد و عمل آنان را شایسته تقدیر و تحسین نمود .

در همین راستا با تلاش مضاعف و چشمگیر جنابعالی، ستاد کل نیروهای مسلح  از اقدامات بعمل آمده در زندانهای کشور در حوزه یگان حفاظت تقدیر نموده است به همین منظور به مصداق :

( من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق )

برخود فرض میدانم که از تلاش صادقانه و زحمات بی دریغ جنابعالی در تحقق این موفقیت صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم .

امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت زعامت و رهبری فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) موفق و سربلند باشید یاد و نام و راه امام راحل ، شهدای نظام ولایی و الهی جمهوری اسلامی ایران را گرامی و ارج می نهیم .

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

سرتیپ دوم ستاد پاسدار محسن ایزد خواه پیما

گفتنی است این تقدیرنامه در آیینی با حضور سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح کشور به مدیرکل زندان های استان اعطا گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*