رئیس زندان اردکان در آستانه فرا رسیدن سال جدید تأکید کرد: امنیت به عنوان اولویت اول عرصه زندانبانی محسوب می شود

به منظور بررسی عملکرد کلیه واحدها در سال جاری جلسه ای با حضور رئیس و کلیه کارکنان زندان اردکان در محل دفتر رئیس زندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان:  رئیس زندان شهرستان اردکان در جمع کارکنان این زندان و در قالب آخرین جلسه شورای اداری ،لزوم توجه مضاعف به نکات امنیتی ،هوشیاری در تمام زمان ومکان و  التفات ویژه به برنامه های فرهنگی را در ایام نوروز ۹۸ خواستار شد.

همچنین حسن مددی مقدم رئیس زندان اردکان با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز و لزوم دیدار زندانیان با خانواده هایشان،از پرسنل خواست تا با رعایت نکات وهشدارهای امنیتی و حفاظتی، نهایت همکاری در ایجاد روحیه نشاط در بین زندانیان را داشته باشند.

وی افزود: از روند اعطای مرخصی ایام نوروز به مددجویان رای باز ابراز خرسندی نمود واظهار داشت:خوشبختانه با توجه به بخشنامه های قضایی و همچنین امتیازات شواری طبقه بندی حدود ۲۲۰ نفر مددجوی رای باز میتوانند از مرخصی نوروزی استفاده نمایند که با تصمیم مراجع قضایی ۵۰ درصد این تعداد قبل از سال جدید و ۵۰ درصد بعدی که شامل زندانیانی با جرائم نظیر سرقت هستند در ایام بعد از تعطیلات به مرخصی اعزام میگردند .

رئیس زندان اردکان در ادامه سخنان خود باتقدیر و تشکر از پرسنل در راستای عملکرد مناسب در کلیه بخشهای اقدامات تأمینی و تربیتی ،ضرورت کار زندانبانی را سعه صدر و صبوری برشمرد. وی اظهار داشت:از گمنام ترین کارکنان خدوم دولت، پرسنل سازمان زندانها هستند که علی رغم مشکلات عدیده شغلی و همچنین شرایط سخت روحی  و روانی، همچنان رأفت اسلامی  و توجه به کرامت انسانی را سرلوحه امورات کاری خود قرار می دهند.

همچنین در این جلسه کلیه مسائل و مشکلات در حوزه های مختلف کاری بررسی و راهکارهای لازم ارائه شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*