فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور: یزد جزء استانهای برتر کشور در حوزه یگان حفاظت است

با حضور سردار ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور، آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان های استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ فرمانده یگان حفاظت زندان های کشور در این نشست گفت: سالانه ۹۴۰ هزار اعزام و بدرقه در کشور انجام می شود که علیرغم کمبود امکانات و نیروی انسانی، کمترین مشکلات را داشتیم.

سرتیپ دوم ستاد پاسدار محسن ایزدخواه پیما افزود: استان یزد در حوزه ی یگان حفاظت و نگهداری از سربازان کمترین مشکلات را در کشور دارد و مرفوک این استان نیز جزء ۵ مرکز کنترل دوربین های مداربسته برتر کشور است و این یعنی استان یزد پیشرفت های بسیار خوبی داشته است.

وی در ادامه ضمن تشریح وظایف یگان حفاظت زندان ها و همچنین از زحمات سرهنگ کمال فرمانده سابق یگان حفاظت زندان های استان یزد تقدیر کرد و ارتباط خوب، تعامل سازنده و رفتار پدرانه با سربازان را از ویژگی های ارزشمند وی دانست.

در پایان با اهداء حکمی، سرهنگ حمید زمانیان به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت زندان های استان یزد منصوب شد.

مدیرکل زندان های استان یزد نیز در ابتدای این نشست گفت: نظم و امنیت لازمه ی داشتن جامعه ای سالم و پویا است و در زندان ها نیز یگان حفاظت به عنوان پیشانی اداره، این وظیفه ی مهم را به عهده دارد.

رضا ذوالفعلی نژاد ضمن تقدیر از ریاست سازمان زندان های کشور به دلیل سیاستگزاری صحیح در رابطه با ارتقاء امنیت زندان ها، دوره ی خدمت سربازی را یک دوره مهارت آموزی دانست و گفت: پرسنل یگان حفاظت زندان ها باید از بعد رفتاری و همچنین رعایت مسائل امنیتی در بین سایر همکاران سرآمد باشند.

وی وضعیت بسیار خوب یگان حفاظت زندان های استان را نتیجه همدلی بین واحدها و پرسنل وظیفه دانست و اظهار داشت: اگر پرسنل وظیفه زندان های استان در کشور جایگاه خوبی دارند و زبانزد هستند، به دلیل وجود الگوهای بسیار خوبی چون فرمانده هان و کارکنان یگان حفاظت زندان های استان است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*