دیدار صمیمی سردار کمالی، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح کشور با پرسنل وظیفه زندان های استان یزد

 

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح کشور با حضور در جمع پرسنل وظیفه زندان های استان یزد گفت: پرسنل وظیفه نقش بسیار بالایی در برقراری امنیت کشور دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ در این دیدار که به میزبانی کانون اصلاح و تربیت یزد برگزار شد، سردار موسی کمالی با اشاره به اهمیت و ضرورت خدمت مقدس سربازی اظهار داشت: سربازان وظیفه، از مظلوم ترین اقشار جامعه هستند که با عنوان مدافعان نظم نقش بسیار بالایی در برقراری امنیت کشور دارند.

وی با اشاره به اینکه سربازان سخت ترین کارها را در نیروهای مسلح و یگان های حفاظت انجام می دهند گفت: سالانه ۲۰ هزار نفر از جوانان ذکور کشور در بهترین دوران زندگی خود لباس رزم می پوشند  اما کمترین خبری از انها در رسانه ها اعلام می شود.

سردار کمالی افزود: کشور ما متکی  به مردم است و کشوری که انسان محور است و راهبرد تدافعی دارد، نیروی انسانی نقش بسیار اساسی دارد .

وی در ادامه اظهار داشت: در طول جنگ تحمیلی سربازان ما توانستند با تلاش های گسترده به عنوان یکی از بازوان مردمی جنگ از خاک کشور دفاع کرده و در این راه بیش از ۷۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کردند و بعد از آن هم در هرکجا که خطری احساس شد همین جوانان پشتوانه انقلاب بوده و این انقلاب پشتوانه ای را جز مردم ندارد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه ملت ها دو دسته هستند، یکی دسته ای که پشتیبانی می کنند و دوم کسانی که لباس رزم می پوشند، عنوان کرد: سرنوشت هر کشور را باید ملت ها تایین کنند و تا زمانی که ملتها در صحنه هستند دشمن هیچ راهی به پیش نمی برد.

این مقام مسئول با تاکید بر توجه مقام معظم رهبری به پرسنل وظیفه گفت: فرماندهی معظم کل قوا و مقام معظم رهبری با همه گرفتاری و مشغله ای که دارند بیش از همه مسولین به فکر سرباز بوده و تا به حال ۱۷۶ بار به مسئولین درباره سرباز – اداره سرباز- مدیریت سرباز – نگه داشت سرباز و رفتار سرباز تذکر دادند و راهنمایی کردند.

کمالی افزود: فرمایش های مقام معظم رهبری می تواند در همه زمینه ها یک الگو قرار گرفته و رساله ای برای پیشبرد کارها باشد و این ۱۷۶ نکات و تدبیری که مقام معظم رهبری که گفتند یک رساله عملی برای سربازی است و اگر به این رساله عمل کنیم حتما موفق و پیروز خواهیم شد اما اگر به این رساله عمل نکنیم راه را به اشتباه رفته ایم .

وی ضمن تشریح هفت محور عملیاتی که پس از رهنمودهای مقام معظم رهبری به یگان های حفاظتی ابلاغ شده، بر رعایت هرچه بهتر این محورها تاکید و خواستار اجرای دقیق این برنامه ها شد.

موسی کمالی در پایان گفت: سازمان ها و پرسنل وظیفه در قبال یکدیگر وظایفی دارند که باید همگی در مقابل تکالیف خود مسئولیت پذیر و پاسخگو باشیم چراه همه ی این وظایف در جهت برقراری نظم اجتماعی و امنیت جامعه است.

مدیرکل زندان های استان یزد نیز در ابتدای این نشست ضمن تشکر از دیدگاه مثبت و بسیار خوبی که از سوی ریاست محترم سازمان زندان ها در مجموعه حاکم است، بررسی های وضعیت سربازان به صورت میدانی را نشان از اهمیت جایگاه سرباز در کشور دانست.

رضا ذوالفعلی نژاد افزود: نیروی انسانی مهمترین سرمایه هر سازمان است زیرا اگر پیشرفته ترین وسایل و امکانات را داشته باشیم اما نیروی انسانی کارامد نباشد، موفقست حاصل نمی شود.

وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش های سردار ایزدخواه به دلیل پیگیری ها و تلاش در رابطه با ارتقاء سطح کیفی وظایف یگان حفاظت سازمان زندان ها، توجه و خدمات صورت گرفته در حوزه ی پرسنل وظیفه را ارزنده دانست.

در پایان این نشست نیز از سربازان ساعی اداره کل زندان های استان یزد تقدیر به عمل آمد.

همچنین مدیرکل زندان های استان یزد از زحمات سردار ایزدخواه فرمانده یگان حفاظت زندان های کشور، تجلیل به عمل آورد.

گفتنی است اجرای گروه تواشیح مددجویان کانون اصلاح و تربیت یزد و نمایشنامه خوانی توسط یکی از پرسنل وظیفه کانون اصلاح و تربیت از دیگر برنامه های این آیین بود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*